Skocz do zawartości
Angel

Były piłkarz Juventusu Turyn wygrał w sądzie z League of Legends!

Rekomendowane odpowiedzi

O co poszło?

Jeszcze się pytacie. Wystarczy spojrzeć na poniższy obrazek, aby zobaczyć ogromne podobieństwo skórki „Striker Lucian” z League of Legends do byłego holenderskiego piłkarza (Juventus Turyn, Inter, Ajax Amsterdam, Tottenham) – Edgara Davidsa.

Według adwokata piłkarza, wygląd postaci w sposób oczywisty nawiązuje do podobizny jego klienta. Kolor skóry, rodzaj fryzury, a przede wszystkim charakterystyczne okulary (gogle), w których występował Pan Davids.

6c43c1fca193f6a36d5bb5dc2ad88608.jpg?1502540314

Sprawa sądowa trwała od 2015 roku, ale kilka dni temu wreszcie zapadł wiążący werdykt. Winnym okazało się… Riot Games, który musi teraz wypłacić odszkodowanie piłkarzowi. Będą to pieniądze pochodzące ze sprzedaży tej skórki na terenie Holandii. Nie wspomniano, jaka to będzie dokładna kwota, ale raczej nie żadne miliony euro. Raczej setki tys. euro.

Uprawomocnienie wyroku znajdziecie tutaj -> LINK

A co wy myślicie o całej tej sprawie? ;>

Zródło: https://mmorpg.org.pl

Tagi:

riot

riot kara

riot pozwany

riot sąd

riot 1 mln kary

Edgar Davids pozew

riot pozew

Edgar Davids vs riot

riot przegrana sprawa sadowa

striker lucian to Edgar David

riot kara za luciana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No powiem szczerze, ja powiedziałbym, że to:

donald-trump-2.jpg

:D

No, a jeżeli to fakt to uważam, że to lekka przesada.

Wydaje mi się, że powinni to załatwić jakoś polubownie, a nie bawić się w sądy itp.

No i wątpię by chodziło tutaj o pieniądze. Więc o co? Czyżby Edgar miał za wysokie ego? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również według mnie może chodzić o kontrakty z innymi sponsorami którzy naciskali na załatwienie tej sprawy. Dochody ze skórki raczej nie da mu zarobić tyle co sponsor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie