Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

[Odwołanie]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: zih
Powód: Nawet nie wiem za co ten ban ponieważ lista banów nie działa!
Admin banujący: AntyCheat
Data i godzina nadania bana: 21 | 21.06.2021
Serwer: deagle only
Mapa: nie wiem
Steam_ID: zihii
Opis zdarzenia: Grałem na serwerze Only Deagle zabiłem jakąś osobe i dostałem bana.

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Nie wiem szczerze mowiac jak mam skomentowac ta sytuacje. Przyszedł na serwer na świeżo utworzonym koncie (15 h) + klasycznym celownikiem co bardzo wzbudziło moje podejrzenia o używanie wspomagaczy. Gdy poszedłem oglądać zawodnik ledwo poruszał się po mapie a podczas strzelania celownik skakał mu nie naturalnie na glowe po czym odlatywał jakby pierwszy raz trzymał myszke wydaje mi się ze coś było źle skonfigurowane bo nie dużo trafiał. Ostateczenie jednak  przekonała mnie sytuacja w której mając  200 ms opóźnienia zabił innego gracza z nadludzką prędkością którego ledwo co było widać gdy wychylał zza ściany. (Bana dostał za wspomagacze celowania) Wystarczy obejrzeć demo

runda 8 -  1: 20 - "celownik skakał mu nie naturalnie na glowe po czym odlatywał jakby pierwszy raz trzymał myszke"

runda 9 -  1:09 - "celownik skakał mu nie naturalnie na glowe po czym odlatywał jakby pierwszy raz trzymał myszke"

runda 11 -  1:29 - decydujący klip "mając  200 ms opóźnienia zabił innego gracza z nadludzką prędkością którego ledwo co było widać gdy wychylał zza ściany"

mapa - deagle_killhouse_V_v1

godzina - 21:08

Edytowane przez siup
  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Gracz zbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie