Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Najciekawsze seriale na Netflix (moim zdaniem)

Rekomendowane odpowiedzi

RIVERDALE-plakat.jpg
Numer 1 

Riverdale: Fabuła serialu została oparta o serię komiksów wydawanych przez Archie Comics. Opisywały one perypetię grupy nastolatków, którzy stali się też głównymi bohaterami serialu. Produkcja odpowiada historię przyjaciół zyjących w niewielkim miasteczku Riverdale. Pewnego dni dochodzi w nim do tragedi, w której ginie jeden z kolegów z ich szkoły -Jason Blossom. Nastolatki wspólnie chcą odkryć tajemnicę i dowiedzieć się, kto i co tak naprawdę stoi na śmiercią Jasona. Oczywiście, jak to w serialach o nastolatkach dla nastolatków bywa, w odcinkach nie brakuje również wątków miłosnych oraz rozbudowujących przyjaźń między bohaterami (Moje odczucia z serialu jest on bardzo ciekawy czasem trochę straszny jest bardzo wciągający a zarazem przyjemny)

Rain-sezon-I-2018-51.png?fit=813,438&ssl
Numer 2 
The RAIN: Akcja serialu rozgrywa się w świecie spustoszonym przez epidemię zabójczego wirusa rozsiewanego przez tytułowany decz. Grupa niedobitków stara się dotrzeć do bezpiecznej strefy. Po drodze do niej muszją zmierzyć się z niebezpieczną postapokaliptyczną rzeczywistością i głodem (Moje odczucia z serialu jest on lekko straszny jest bardzo interesujący jest on wciągający)

netflix-Greenhouse-Academy-bg1-1.jpg
Numer 3 
Greenhouse Academy: Osiem miesięcy po stracie matki astronautki w eksplozji rakiety brat i siostra Alex i Hayley Woods zapisują się do prywatnej szkoły z internatem dla utalentowanych przyszłych liderów. Osobno dołączają do dwóch konkurujących ze sobą domów w szkole i stają się rywalami. Wkrótce tajemnicze wydarzenia wciągają uczniów z obu domów do ściśle tajnego śledztwa. Odkrywają śmiertelny plan wykorzystania trzęsień ziemi w celu uzyskania korzyści finansowych. Tylko dzięki połączeniu sił i wspólnej pracy będą w stanie powstrzymać ten schemat. (Moje odczucia z serialu jest on przyjemny wciągający bardzo fajnie się go ogląda)

the_100_serie_tv_1920x1080-1.jpg
Numer 4 ostatni 
The 100: Rok 2149, 97 lat po wojnie nuklearnej. Ludzkość przybywa na Arce, która umieszczona jest w kosmosie. Kanclerz Arki Lsaiah Washington wysyła na Ziemię kontyngent składający się z setki młodych ludzi. Mają oni za zadanie sprawdzić czy warunki na Ziemi pozwalają na jej ponowne zamieszkanie. Po lądowaniu na Ziemie, młodzi ludzie rozpoczynają kolonizację planty, która wbrew pierwotnym założeniom nie tylko nadaje się do życia, lecz jest także zamieszkana przez ludzi spoza Arki. Do grupy 100 dołączają także mieszkańcy Arki, którzy sprowadzają stację kosmiczną na Ziemię lecz rozpoczyna się wojna z kim? musisz obejrzeć : D (Moje odczucia z serialu bardzo fajnie się go ogląda jest dla mnie mega dobrze zrobiony jest bardzo ciekawy wciągający i lekko straszny)

Dlaczego nie dodawałem Lucyfera itp bo te seriale każdy zna i nie miało by to sensu. Dodawałem seriale które ja oglądałem i które myślę że wam się spodobają : D

• Like 1

es2323.thumb.jpg.91509033fbeb6c8d39582a495f761e2f.jpg     
                                                                                          Pozdrawiam   :pepeFedora:

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Sam pomysł na temat wyjątkowo osobliwy. Do tego opisy nie są twoim tworem tylko są skopiowane z Internetu xD. To by znaczyło dlaczego pogrubiony tekst jest pozbawiony zasad pisowni języka polskiego i trwa w nich chaos. Prawdopodobnie tylko te części są twoje.

Edytowane przez alex

eee.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Riverdale dobry na wieczory z dziewczyną, narzeczoną, żoną. Dobry serial kriminalny. Muszę nadrobić najnowsze odcinki :)

The Rain nie jest priorytetem do oglądania. Dobry na nudne wieczory lub jak na coś czekacie. 

The 100 jak w 3 sezony was nie wciągnie to dalej będziecie się męczyć. Osobiście jeden z moich ulubionych seriali. 

Z innych polecam The Arow, The New Amsterdam, Star trek Discovery 

dUMMGX4.png.f3f297ebdabd9e65c6bc8f56799230e7.png

Odnośnik do odpowiedzi