Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

[Skarga] Nick oskarżonego NefekzZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: NefekzZ
Data:24.05 Godzina 12:30
Mapa: de_mirage
Opis sytuacji: Od samego początku mapy cheater o nicku Wicio02 Key-drop (nie pamiętam dokładnie, ale coś takiego)  wydawał się podejrzany. Świeże konto 4k w pistolce heady z uspa. NefekzZ w momencie kiedy go cheater przeskanował przez smoke postanowił pójść na specta i go sprawdzić.  Sprawdzał go dosłownie z 3/4 rundy, najwidoczniej NefekzZowi nie chciało się już kontrolować działań cheatera. Zaledwie 2 rundy po tym jak opuścił spectatora cheater zabija z awp dwa obvious kille przez smoke i wychodzi z serwera. Cheater dalej bez bana i nie wykluczone ,że wróci w najbliższym czasie. Sam NefekzZ stwierdził ,że nic u niego nie widzi. Moim zdaniem takie miejsce nie powinno mieć zdarzenia ,gdyż nie jest to pierwsza taka sytuacja,która przeleciała przez ręce tego samego admina (miało już to miejsce lecz cheater wrócił i dostał perma). Dodatkowo runda jeszcze przy wyniku 10:8 ,w której NefekzZ się odkleił i wydarł się jak Król Lew do mikrofonu aż mi uszy wybuchły. Pozdrawiam serdecznie PDW . 
Dowody (SS / Demko): http://719300.node44.pukawka.pl/dem-de_mirage-1621851768-1621854412.zip

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Confused 2
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Sprawdzałem go i nic u niego zobaczyłem po czym jak zabijał przez tego smołka poszedłem jeszcze raz i kolega wyszedł. Jeśli uważasz lepiej zachęcam do wstąpienia w kadrę adminów! Co do darcia mordy było to dla funu (tylko raz) zrobione kosowi, wybacz mi że tak cie to zabolało ale w porównaniu jak ty sie drzesz i co robisz to nic. ;)

Edytowane przez NefekzZ
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dla funu? W taki sposób jak ty się wydarłeś innej osobie dałbyś minimum godzinnego mute jak nie 12h  

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Demko przejrzałem :

Wicio otrzymał perma za wh

Laptop dostał muta na 12h za mikrofon oraz pierwsze ostrzeżenie (przy 3 leci degrad)

Do zamknięcia

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Skarga słuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Edytowane przez Enemmy
  • Thanks 2
  • Haha 3

MoIyAtD.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie