Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

[Skarga] Nick oskarżonego

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Nick oskarżonego: k1nderrr
Data: 21.05.2021 Godzina 20/30 Okolo
Mapa: Jakas
Opis sytuacji: Gadam sobie z Kolegom Na dc I Jakie za przeproszeniem Przydupas K1nderrr Wyzywa mnie JA mowie kolejny Przydupas Kindera A On mi daje muta
Dowody (SS / Demko):spacer.png
IP / Steam_ID: Nwm czy Moje czy jego To jest moje 0:0:178007663

Edytowane przez 144hz Glock
  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

@k1nder opisz co tam się działo albo lepiej rozpisz demko jeśli faktycznie nadużywał mikrofonu.

Edit: @144hz Glock ale mute jest na 30minut, jakim cudem pokazało 10000 minut?

Edytowane przez MTMX
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MTMX napisał:

@k1nder opisz co tam się działo albo lepiej rozpisz demko jeśli faktycznie nadużywał mikrofonu.

Edit: @144hz Glock ale mute jest na 30minut, jakim cudem pokazało 10000 minut?

Bylo Wczesniej ale opiekun TMZ Mi skrucil ale chce Zeby K1nderrr COS O tym powiedzial

Odnośnik do odpowiedzi

@144hz glock.  Dzisiaj otrzymałeś muta na 30 minut , ponieważ nadużywałeś mikrofon. Zwracałem Ci parę razy uwagę , lecz ty dalej robiłeś swoje. Gdy mute minął , nadal nadużywałeś mikrofon i gadałeś bez przerwy. m.inn. mówiłeś do mnie abym przestał "rushować" , pomimo , że nie jest to zakazane. Wyzywanie administratora oraz graczy na serwerze jest zakazane (18 punkt regulaminu ONLY DEAGLE). Twoje zdanie "kolejny przydupas kindera" nic nie świadczy o tym , że dostałes mute. Mój błąd , ze strony muta na 10000 minut, lecz to nie zmiana faktu , że nadużywałeś mikrofon. Chciałbym również dodać fakt, że pisałeś podanie na Admina na tym serwerze , a nie przestrzegasz regulaminu.

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

@144hz Glock Cały czas nadużywasz mikrofon, wyzywasz się z innymi. 
Moim zdaniem "mute" jest słuszny. 

+ Admini zwracali ci uwagę już nie jeden raz.

Edytowane przez haazz
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, MTMX napisał:

@k1nder 

Dobra to po pierwsze: Otrzymałem muta na 10000minut a nie na 30 minut, po drugie nie nadużywałem mikrofonu tylko raz powiedziałem, twój ziomek powiedział glokusie zamknij morde itp. Po trzecie ani razu nie zwróciłeś mi uwagi abym przestał się odzywać, tylko mi od razu dawałeś muty. Po czwarte nie gadałem bez przerwy tylko się odzywałem do ziomka , który nie posiada mikrofonu, Po piąte ani razu nie mówiłem do ciebie żebyś rushował tylko ty dawałeś mi kicki za rushowanie i kampienie, po szóste ale to twój ziomek nick: Bartek2009 zaczął się do mnie pruć i zaczął mnie wyzywać, po 7, jeżeli zrobiłeś błąd, to czemu go nie naprawiłeś i nie zmieniłeś kary czasowej, po raz kolejny mówie, że nie nadużywałem mikrofonu tylko odpowiadałem na pytania ziomka z chatu.

• Haha 3
Odnośnik do odpowiedzi

Do czasu uzyskania demka, skarge zamykam.

• Confused 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • MTMX locked this temat

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Skarga niesłuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie