Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

[Skarga] Nick oskarżonego

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Prof3ska/Michaś Kid-Drop.com
Data: dzisiaj
Mapa: cs_havanna
Opis sytuacji: wbijam sobie kulturalnie na serwer i sie witam, nagle dostaje kicka, po czym bana bo nie zmienilem awataru, chociaz nie wiem czemu mialbym to robic skoro to moj profil i moj wybor
Dowody (SS / Demko): demka nie ma bo poczatek mapy byl
IP / Steam_ID: STEAM_1:0:525225286

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda Prawda nwm po co był ban skoro zdjecie musial skads pobrac wiec nie chodzi o zadne prywatne zdjecie tak jak bylo mowione na serwie

Odnośnik do odpowiedzi

No to tak kolega Finteyl miał na swoim avatarze moje zdjęcie z FB co raczej nie jest dozwolone używania takich rzeczy z resztą kiedyś rozmawiałem z cukrem i powiedział że tak nie można wydaje mi się że ban za niewykonywanie poleceń admina w tym przypadku  niepoprawny avatar jest słuszny a jeżeli uważacie inaczej to trudno 

Kiedyś już napisałem na nich skargę o ten sam problem i była ona słuszna 

tutaj jest link z tą skargą ale tym razem chodzi o inną osobę 

Odnośnik do odpowiedzi

Skad mialbym wiedziec ze masz facebook, pobralem zdjecie z profilu steam, a jak steam udostepnia takie cos to znaczy ze mozna takie cos robic, nawet jakbym wzial z facebooka to wyrazasz na to zgode w regulaminie wiec nie rozumiem tych 2 banow, nie chcesz zeby "twoje" zdjecia lataly po internecie to usun media spolecznosciowe

Odnośnik do odpowiedzi

To zdjęci przekazał ci Qolo i to nie  znaczy że możesz używać tego zdjęcia 

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Skarga niesłuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Temat ponownie otwarty

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie mnie teraz uważnie - każdorazowa próba kradzieży/używania wizerunku innej osoby bez jej wiedzy to zwykłe wykroczenie/przestępstwo - wszystko zależne jest od kontekstu

Nie interesuje mnie czy to było na żarty, dla "beki" - jeśli dana osoba sobie tego nie życzy to nie macie prawa wykorzystywać jej wizerunku, a podpieranie się argumentami

Godzinę temu, Finteyl napisał:

Skad mialbym wiedziec ze masz facebook, pobralem zdjecie z profilu steam, a jak steam udostepnia takie cos to znaczy ze mozna takie cos robic, nawet jakbym wzial z facebooka to wyrazasz na to zgode w regulaminie wiec nie rozumiem tych 2 banow, nie chcesz zeby "twoje" zdjecia lataly po internecie to usun media spolecznosciowe

jest dla mnie idiotyczne, po pierwsze żadnej umowy z FB nie spisujesz lecz udzielasz im na to licencji a zdjęcie jest nadal Twoją własnością, bo to tak jakbym zrobił przed domem parking i twierdził że każdy samochód który tu zaparkuje jest mój - bo to moja ziemia, po drugie polecam sobie ustawić moje zdjęcie jeśli chcecie tak "kozaczyć" - gwarantuję wam w ciągu 48 godzin konfiskatę komputera z domu przez odpowiednie służby, po trzecie jeśli nadal będziecie sprawiać idiotyczne problemy to się was zwyczajnie pozbędę, nie szkoda mi dwóch a nawet 10 graczy jeśli dzięki temu ma być spokój na serwerze - spokojnie świat się bez was nie zawali, po czwarte dlaczego kolega Qolo nie otrzymał ostrzeżenia wypowiadając się w skardze która nie dotyczy go, ponadto jego wypowiedź nie wnosi nic do tematu?

• Like 1
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Skarga niesłuszna

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie