Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

[Skarga] Nick oskarżonego Shaman

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Shaman

Stanowisko:Opiekun,admin

Co chcesz by Twoja skarga wniosła?):Nie wiem,ostrzezenie slowne raczej temu czlowiekowi nie pomoze

Opis sytuacji:Na serwer wbilo 2 kolegow,twierdzac ze sa smurfami z faceita,po dluzej chwili jeden z nich dostal perma od Bluzaka za cheaty,drugi dostal silence za kulture,napisalem do niego wiedzac ze mi nie odpowie "zeby mnie ten 10 lvl nauczyl grac",jeden z graczy ktory sam twierdzil chwile wczesniej ze ow koledzy podaja sobie info na jakims komunikatorze,napisal zebym sam sie nauczyl grac a nie prosil tego gracza,wiec napisalem do ow gracza skracajac "zeby sie nie wpierdalal miedzy wodke a zakaske" bo nie kierowalem tych slow do niego,30 sekund wczesniej na serwerze pojawil sie Shaman i powiedzial czy tam napisal ze mam przeprosic KamilaBlina ,na co ja odpowiedzialem na mikrofonie,w wulgarny sposob,w dodatku obrazilem ow gracza ze nie bede tego robil,wtedy pan potezny admin postanowil mi i Kamilowi dac muty na 2 miesiace,co ciekawe ow gracz ani razu nie odezwal sie do mnie na mikrofonie.Odrazu zaznaczam ze kara mi sie nalezala ale na napewno nie taka dluga,smutne ze byly opiekun serwera nie zna taryfikatora kar.

Dowody [demko/ss/itp.]:http://719300.node44.pukawka.pl/dem-de_mirage-1618050959-1618053134.zip

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Wbiłem na serwer, zobaczyłem, że 2 gamoni się wyzywa, na początku zobaczyłem tylko jednego, ciebie. Napisałem więc, żebyś przeprosił kolegę, na co odpowiedziałeś mi wulgarnie, do tego jeszcze raz go obraziłeś. Chciałem dać mute na godzinę, ale przy takim podejściu stwierdziłem, że taki szkodnik w sieci tylko będzie robił więcej problemów i 2 meichy akurat dadzą czas na refleksję.
Powinieneś się cieszyć, bo gdybyś tak Enemmiemu odpysknął, to prawdopodobnie miałbyś już perma. 

Jeśli wyższa instancja uważa, że przesadziłem,  proponuję zmniejszenie kary na miesiąc.

dodam jeszcze, że nie dałem silence, bo mute jest odczuwalny ale umożliwia jeszcze jakąś komunikację. Co więcej, nie jest to pierwsza sytuacja w której wyzywasz ludzi.

12. Obrażanie graczy, administracji bądź całej sieci serwerów : 
   > Kick
   > Mute/Gag/Silence od 30min do perm mute
   > Ban 30 minut do bana permamentnego

Edytowane przez Shaman
  • Confused 1
Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Skarga niesłuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

• Like 1
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi
  • Enemmy unlocked this temat

Po sprawdzeniu demka zmieniam długość na muta na 1d dla statka. a co do Shamana to już czerwony zadecyduje co z nim zrobić, nie mój interes. 

• Confused 1

MoIyAtD.png

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Skarga słuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

MoIyAtD.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie