Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

{Propozycja} V.I.P Jasiok

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Witam ja jestem Jasiok chciałbym pomóc w rozwoju serwera i chciałbym zasugerować plugin na V.I.P'a, SVIP'a oraz żeby można było go kupić to plugin na sklepsms oraz żeby można było go kupić na forum.
Korzyści V.I.P'a
- 105 HP
- dodatkowy skok w powietrzu
- raz na 3 rundy strzykawka z HP
- 4,5% szybciej biegać oraz mniejszą grawitację o 7%

- Model V.I.P'a
i taki V.I.P by kosztował 8.95 zł taka optymalna cena.
Korzyści SVIP'a

- 110 HP

- dodatkowy skok w powietrzu

- raz na 3 rundy strzykawka z HP

- 7% szybciej biegać oraz mniejsza grawitacja 9%

- Model SVIP'a

i taki SVIP by kosztował 15,95 taka optymalna cena.

Pozdrawiam, Jasiok

Edytowane przez Jasiok
  • Haha 5
  • Confused 1
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Jestem na nie. Moim zdaniem na arenach powinna być czysta rywalizacja. 

Poza tym kałach w odległości większości arenkowych map bierze od 104 do 109 hp w głowę czyli przy takim hp jest średnia szansa że zabijesz VIP'a (zależnie od pozycji na mapie) i nie mal zerowe na zabicie Super VIP'a bo gracze musieliby stać prawie, że obok siebie. (Odwołuje się to do AK-47, lecz pewnie znajdzie się jakaś jeszcze broń w której przez VIP'a będziesz musiał ten jeden strzał dodać, żeby zabić, co jest dosyć utrudnieniem dla rywala.
Grawitacja i bieganie + podwójny skok - przyda się to mało komu, ponieważ większość strzela na daleko i nie rushuje. 

Edytowane przez Olciakk
  • Like 2
Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że bezużyteczny dodatek. HP bardzo by utrudniało grę przeciwnikowi natomiast skok, grawitacja i bieganie zupełnie niepotrzebne na arenkach. Tam chodzi raczej o pojedynek 1v1, na daleko, a nie o to żeby zrushować przeciwnika. Ogólnie na NIE.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Jestem na Nie

Vip

1. 105hp - to jest kompletnie nie potrzebne bo każda osoba z usp, deagl, ak czy też awp ma cię na hita. 

2. Dodatkowy skok - ta opcja jest zbyt op ponieważ będziesz szybciej się przemieszczał. A na dodatek nie ma czegoś takiego na żadnym serwerze Valkiri. 

3. raz na trzy rundy strzykawka - akurat ta propozycja wydaje się naj bardziej realna. 

4. 4,5% szybciej biegać oraz mniejszą grawitację o 7% - co ci da że będziesz podskakiwał i leciał a przeciwnik będzie trafiał w ciebie za każdym razem. Szybciej biegać? A jak będziesz trafiał jeśli będziesz szybciej biegał? Zapraszam na awp i tam jest misja na speed i zobaczysz czy ten speed coś daje.  :)

5. Modele Vip'a - akurat można by było dodać takie modele jak na mirage only, czyli agentów. 

Svip

1. 110hp - tak jak wyżej napisałem 

2. dodatkowy skok - było by wtedy gra pay2win 

3. raz na 3 rundy strzykawka z HP - jestem za żeby to było 

4. 7% szybciej biegać oraz mniejsza grawitacja 9% - nic to nie da, a utrudni grę 

5. Modele Svip'a - tak samo jak vip

Moim zdaniem nie trzeba robić Svip, Vip, Ultravip, Mvip. Bo to nie potrzebne takie rozkładanie na rangi mniejsze. Wystarczy że będzie sam Vip. Ja natomiast proponuje zrobić/wymyśleć misje i tedy można było by zdobywać np. Tańce, trail do postaci, modele itd. I za zakup vipa można odblokować wszystkie misje. Ale propozycja z modelami i strzykawkami jest jak najbardziej ok. 

Niestety reszta propozycji jest albo nie potrzebne albo zbyt op. 

Jestem na Nie

Edytowane przez KOS4
  • Like 1

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Propozycja odrzucona

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie