Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

[Skarga] Knut dojrzały admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:  KnutKnut

Data: Przed chwilą 
Mapa: awp_minecraft
Opis sytuacji:  No cóż co tu dużo mówić admin czuję się zbyt dobrze w tej roli XD Ten wspaniały admin bez mutacji daje mi kicka z powodu kampienia, jeżeli od opiekuna serwera dowiedziałem się że można kampić maksymalnie 30 sekund na respie nie mówiąc jeśli samemu sie zostaje, bo podobno można kampić wtedy ile się chce, więc tego się trzymam :p A o to ten człowiek jeśli można to tak stwierdzić  daje mi po 10 sekundach może nawet mniej, także matematyka na zadalnych słabo pomaga XD Poza tym wróciłem i się zapytałem kiedy kampiłem to nie mógł wydusić ani jednej sytuacji z kampieniem, bo trzymał sie słów graczy którzy powiedziali że ja podobno kampie^^ A ta bariera nie przekracza  +/- 14 lat, więc nie wiem czy można na nich polegać..  Można stwierdzić po punkcie 5 w regulaminie.

Jeżeli chodzi o drugą sytuację to jakieś dziecko co ledwo zaczęło gadać nadużywa mikrofonu, także chyba się chwali że w końcu umie coś powiedzieć a wspaniały admin nic nie robi :( Mówiąc tu o wulgaryzmach skierowanych do innych graczy które mogą zaboleć.. Podsumowując wydaje mi się że ten o to najcudowniejszy chłopak pod calutkim słoneczkiem wygrał na jakiś dożynkach tego admina XD
Dowody (SS / Demko): http://712542.node69.pukawka.pl/dem-awp_minecraft_valkiria_M-1609012638-1609013812.zip
IP / Steam_ID: STEAM_1:1:533376041 

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Ogólnie jest dużo takich sytuacji, że admin (i to niejeden) kickuje ludzi normalnie grających za kampienie. Może w regulaminie trzeba zdefiniować pojęcie "Kampienie".

Edytowane przez Testo
  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi