Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

[Skarga] Nick oskarżonego chudyulaniec

KOS4

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

@chudyulaniec21 wypowiedz się 

@@EDIT

Do czasu wyjaśnienia sytuacji zostajesz zawieszony z funkcji administratora na serwerze 1 vs 1

Edytowane przez Doktorek*
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

co tu dużo mówić, cheater dostał bana jak się zorientowałem że ma cheaty, pan z bindami dostał w następnej arence muta i potem był grzeczny, a pan który tak brzydko mówił uspokoił się na następnej arence zaraz po ostrzeżeniu. 

Edytowane przez chudyulaniec21
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

To jedynie szkoda że na kolejnej mapie wszystko wróciło do normy, było dwóch cziterów i było dwóch gości co krzyczało. Uspokoiło się dopiero po trzeciej mapie kiedy tak zwana widownia poszła bo już nie było kogo wyzywać. Napisałem dwa razy na u@ i na żadną wiadomość nie raczyłeś łaskawie odpowiedzieć tylko miałaś wywalone.

Edit: grało czterech cziterów, dwóch zbanowałeś a dwóch się kryło, ale krzykaczy nie zmutowałeś :(

Edytowane przez KOS4

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

A wiec tak demo sprawdziłem i jak się okazuje sprawdzał gracza od chyba 6-7 arenki ale skarga i tak słuszna w tym czasie mogłeś zrobić porządek z graczami wyzywali darli się bindy były puszczane i zero reakcji z twojej strony. Jeżeli chcesz utrzymać posade admina to lepiej naucz się rozdwajać poniewaz ciężko będzie ci się ogarnąć z czym kolwiek innym. Pierwsze i przed ostatnie upomnienie.

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Skarga słuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Edytowane przez Doktorek*
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie