Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Kilka propozycji :)

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Mimo to że gram od kilku godzin na serwerze skłoniło mnie do napisania propozycji co można dodać na serwer aby stał się lepszy.

1. Dodanie lub po prostu prościej pisząc usunięcie flashy od swoich.. Jest to serwer na którym graja nie tylko dobre osoby są także ci którzy nie umiejętnie je rzucają granatów. I często to denerwuje.

2. Dodanie opcji wyłączenia dodatkowych modeli (kobitek) - Wyłączanie po stronie indywidualnej.. Mnie to po prostu irytuje i jest ciężko trafić :/

3. Dodanie show damagu czyli po prostu pokazanie ile zadałeś dmg. (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2666082 - chyba cos takiego)

4. Auto-Kick za afk - Mniej roboty dla administracji oraz szybsze rundy :D

Edytowane przez Enemmy
Odnośnik do odpowiedzi
  • Enemmy changed the title to Kilka propozycji :)

1.  Gra nie miała by sensu, gdyby jedna osoba rzuciła flasha a druga wbiegła bez ryzyka oślepienia. Na NIE

2.   Vipów a tym bardziej kobiet jest garstka więc nie widzę potrzeby wprowadzenia takiej opcji. Na NIE

3. Była propozycja dodania takiej opcji dla vipa. Z drugiej strony raczej łatwo nauczyć się jakie średnie wartości zadaje dana broń. Po śmierci i tak widzisz zadany dmg w konsoli. Jeśli miało by to jakoś bardzo umilić rozgrywkę to czemu nie. Dla mnie zbędny dodatek.

4. Jak najbardziej jestem za.

eee.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

1. Dodanie antyflasha zaburzy strasznie system rozgrywki i da dużą przewagę, ponieważ w takich momentach gracz bez problemu może sobie wbiec z flashem który go nie oślepi i będzie miał większą i szybszą reakcję nad przeciwnikiem oślepionym. Jestem na NIE

2. Modele vipa/kobiet są po to żeby były widoczne dla graczy a nie na odwrót tak to by po prostu ich nie było. Jestem na NIE

3. Damage pokazywany podczas rozgrywki mógłby zdradzić przeciwnika jeśli by był przykładowo za smokiem + przy ostatnim show damagu był problem ponieważ pokazywał on zupełnie inne obrażenia niż były zadawane, jest to dla mnie zbędne. Jestem na NIE

4. Neutral.

Odnośnik do odpowiedzi

Na wszystko na nie. Nie potrzebne zaśmiecanie serwera

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Auto-kick z sensownych propozycji, do ogarnięcia. 

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Propozycja zaakceptowana

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

MoIyAtD.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie