Skocz do zawartości
Angel

Projektujemy styl forum! ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, a więc dzisiaj dotarł do mnie projekt Ramiego

Wygląda on w ten sposób:

8AzSYrz.jpg

Tak zaś prezentuje się jako "całokształt":

DHczROw.jpg

Co o tym sądzicie?

Nadaje się, coś byście zmienili?

Bo jeśli nie to zamierzam poprosić Ramiego o resztę grafik i zaczniemy szukać kogoś kto zakoduje dla nas ten styl ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie super. Proste ale jednak bardzo ciekawe.

Wielki plus dla ciebie Rami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc moja opinia

Ogólnie tło może być, proste jednolite, można powiedzieć że złożone z figur geometrycznych i sprawiające wrażenie 3D

Sam osobiście liczyłem na coś związanego z "gwiazdami"

Skoro Valkiria, to wilk, skoro wilk to fenrir, skoro fenrir to gwiazdy - takie moje chore rozumowanie ;D

Chociaż większość osób zapewne oczekiwało jakichś wodotrysków/laserów/neonów i ch... ekmmm wie jeszcze czego to spróbujmy postawić na prostotę a nie kolejny styl z "chłopkiem z karabinem" którym mają jarać się dzieciaki ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pamiętając to jak mi diler wysyłał kiedyś to co on robił na gotowym szablonie a to co teraz wysłałeś , oraz  mając na uwadze że nie jest to wersja finalna jest ciężko mi teraz określić dokładną opinie na ten temat. To aktualne ma fajne barwy to na pewno ale jednak sam napis valkiria na niebieskim tle wygląda dośc biednie i pusto nie zawiesisz na tym oka na dłużej co poskutkuje mniejszym prawdopodobieństwem zostanie gościa na forum. Tamto dilera chociaż robione na jakimś szablonie miało w sobie to coś co przykuwało uwage. Kolory belek lepsze niż te u dilera moim zdaniem szczególnie ten odcień zielonego takie moje zdanie. Jednak nie wiem czy wszyscy wiedzą co wcześniej zaprojektował diler wiec warto by było i to przypomnieć. Nawiązując do komenarza Angela prostota prostotą jednak teraz prostotą na rynku nie zaistniejesz czasami jednak trzeba się dac ponieśc wyobraźni i zrobić krok na przód bo inaczej wpadniemy w regres i to się może skończyć źle. Może mam odmienne zdanie jednak myślę że te "Dzieciaki" nakręcają zaintersowanie forum, serwerami. To one zapraszają swoich zanjomych więc to one są filarem jeśli chodzi o budowe jakiejś większej społeczności. A jak sam zauważyłeś te dzieciaki zwracają uwage na coś co zapadanie im w głowie na dłuższy moment (coś wystrzałowego). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

propozycje pasków

yWjtOHH.jpg

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paski/Belki bardzo fajne zwłaszcza to "V" na samym początku dodaje uroku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po belkach powinna przyjść kolej na całą tabelkę serwerów, bo szczerze powiedziawszy oddaje forum w Twoje ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko i na temat i subiektywnie:

1. Kolory się zlewają - do dopracowania

2. com.pl nie wiedzi mi sie w tym miejscu. Zauważyłem za 4 spojrzeniem że coś tam jest. Dałbym jakoś pod spodem mniejsze albo coś nie wiem ale to mi się nie podoba :P

3. Jestem za prostotą i tu jest ok ale to V to nie moja bajka. Może coś z tym wilkiem? Jakaś Paszcza na końcu wystająca z "A"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Belki są piękne. mogł byś mi jedną podesłać na pw ? logo jest bardzo skromne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Styl ukończony, więc temat można zamknąć

/close

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie