Skocz do zawartości

Propozycja VIP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałbym zaproponować ulepszenie VIPa ponieważ nie oszukując nikogo bardzo mała liczba graczy kupuje vipa moje propozycje to np.

1. Menu broni po np 5 rundzie vip ma do wyboru bronie nie musi wydawać pieniędzy na nowe.

2. Zamiast broni np darmowy zestaw granatów też od np 4 rundy Flash Smoke Molotov i Nejdzik.

3. Podwójny skok.

4. Albo że np vip widzi obrażenia które zadał.

Jak dla mnie przydałoby się go ulepszyć żeby większa ilość graczy chciała zakupić sobie takową range gdyż aktualnie bardzo mała ilość graczy nabyła tę rangę.

949175696_Beznazwy-1.png.dec18d66a9032d969a308e8056ff985f.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez sensu vip będzie jak na innych sieciach czyli p2w a to odstraszy graczy 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz trochę racje ale ja bym przemyślał najbardziej punkt 4 bo moim zdaniem musisz choć trochę ułatwić rozgrywke vipowi lub dodać coś fajnego żeby ludzie chętniej go kupowali a nie jest on aż taki p2w

949175696_Beznazwy-1.png.dec18d66a9032d969a308e8056ff985f.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Double jump jak dla mnie to przesada i to dość mocna, zestaw granatów już prędzej bym widział oraz zadane obrażenia graczowi . Menu broni oraz wcześniej wspomniany double jump to przesada.

MoIyAtD.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie vip powinien zostać taki jaki jest. Double jump to jest najgorsza chyba rzecz jaką można dać vipowi, a reszta jaką zaproponowałeś  jest według mnie taka trochę niepotrzebna :/. Wydaje mi się, że nic nie trzeba zmieniać w vipie. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vip jest dobry taki jaki jest (oczywiście jak zostaną naprawione hełmy w pistolce), double jump to syf jakich mało. Nie ma co robić pay to win.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo vip wystarczy taki jaki jest, nie będziemy z niego robili p2w czy innych dodatków które będą ułatwiały. To ma być dodatek a nie coś must have 

MoIyAtD.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Propozycja odrzucona

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

MoIyAtD.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie