Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

[Podanie] Pilex

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

1. Nick: Pilex
2. Imię: Przemek
3. Wiek: Zaraz 18
3. Znajomość SMXX (1-10):  6 jezeli jest podobne do 1.6
4. Sprawny i działający mikrofon: Jasne ze tak
5. Link do swojego serwerowego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Pilex [CSC]/54.38.58.72:27015/    https://www.gametracker.com/player/Pilex/54.38.58.72:27015/
6. Parę słów o sobie : jestem Przemek, mam 17 lat, zaraz 18 jestem sympatycznym chlopaczkiem, zawsze idzie sie dogdać i pogadać ;)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chcialbym zostac administratorem ponieważ najczęsciej jak gram na serwerze nie ma tak owego, jak wiemy wszyscy na serwerze jest straszna dzieciniada i trzeba tego pilnowac.
8. Podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:427973088
9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mam w opor wolnego czasu, moge spedzac nawet i po kilka godzin dziennie 
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): praktycznie w kazdych jak sa ludzie.
11. Staż w Counter-Strike GO: z 2k godzin
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadalem admina WIELOKROTNIE na roznych sieciach tych gorszych czy lepszych, opiekowalem sie rowniez serwerami 1.6/ zmiany w plugianch dodawanie adminow itp
13. Składka (reklama */przelew/sms): przelewik
Edit- dodanie drugiego gametrackera do podania.

Edytowane przez Pilex
Odnośnik do odpowiedzi

wszystko na + tylko godziny popraw 

jak dla mnie na tak tylko graj więcej na serwie i bedzie git nadrobisz se jak już będziesz mieć admina :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie