Skocz do zawartości

[Odwołanie]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PacmaN
Powód: Język 
Admin banujący: 7days 
Data i godzina nadania bana: 14/10/2020 9:32:54
Serwer: Mirage Only 
Mapa: Mirage
Steam_ID: STEAM_0:0:35842454
Opis zdarzenia:  Wchodzę na serwer wpisuje !comms i mam perm muta od 7days chce wiedzieć za co za jakie słowa dostałem perma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uprzedzę daysika ale chłop pewnie nie ma czasu więc Ci wyjaśnię dostałeś pierdyliard mutów i gagów, pózniej dostałes na tydzień, kolejny na miesiąc czy w twoim zachowaniu coś się zmieniło? słowo "kurwa" etc itp to jest co drugie słowo wypowiedziane przez Ciebie na mikro nie wspominając o innej łacinie. Wiadomo na serwerze, przeklinać można ale jest gdzieś górna granica, pomijając fakt jak ciśniesz po innych graczach oczywiście w momencie gdy admin jest w przeciwnej drużynie co Ty masz ludzi tutaj za ćwierćmuzgów i myślisz, że nie sprawdza sobie co gadasz na demku? Wczoraj pobrałem sobie jedno demko bo chciałem sprawdzić gościa i oczywiście przy okazji wyszła twoja kultura osobista itd. Dostałeś jedną szansę ale jak widać na demku nie uczysz się na błedach. Decyzja o twoim perm mucie padła w gronie administracji została poparta przez adminów mirka NIE WSZYSTKICH bo zaraz będziesz pewnie robił swoje śledzctwo, poparły to tez inne osoby jak widzisz nie uparłem się na Ciebie ja jak Ty to twierdzisz tylko twojego zachowania mają dość juz wszyscy. Myślę, że temat do zamknięcia.

Jakbyś chciał posłuchać jak ładnie sie wyrażasz to dam Ci linka do tego przypadkowego demka które wczoraj pobrałem: http://719300.node44.pukawka.pl/dem-de_mirage-1602602085-1602604550.zip  oglądaj sobie od 30+ min chyba, że chcesz całe to po kilku pierwszych minutach stwierdzisz, że powinineś dostać muta ja akurat demko oglądałem od 30+ min bo wtedy wszedł gość który mnie interesował.

Jak coś nie będzie Ci sie zgadzało pobierz dowolne demko ze swoim udziałem i również posłuchaj wtedy zrozumiesz za co ten mut bo oczywiście jak juz wszyscy wiemy, jesteś niewinny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Połowa osób na serwerze obraża wyzywa przeklina a tylko mnie karacie sprawdzacie te demka ok. ale zawsze ja musze dostać po dupie sam przeklinasz dużo wiesz dużo osób na serwerze robi to samo. nic nie robisz ktoś zwyzywa kogoś od najgorszych nic nie robicie ja jak coś powiem od razu. Siedzisz na spec i czekasz aż mi się noga po winie nie lepiej pracować nad serwerem a nie tylko mnie ''upierdolić'' i że to jak toxic najgorszy gracz. ale wiele osób robi gorzej ode mnie ale co tam ja najgorszy jestem musicie mnie uciszyć bo to jest już szukanie gdyby to był pan Maciek17

nic byś z tym nie zrobił taka jest prawda ale zadarłem ci za skórę wiec będziesz wszystko robił żeby mnie się pozbyć Czesc.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Nie Pacman, nie zaszedłeś mi za skórę bo wiesz, że mieliśmy dobry kontakt wcześniej tylko czemu co chwile mam słuchać na u@ "uciszcie tego pacmana grać sie nie da" "pacman mnie obraża" i co Ja mam Cie mutować na 30 min czy godzine a Ty zaraz zrobisz to samo to jest bez sensu nie uważasz? Dostałeś muta i nie unoś się swoją dumą tylko przemyśl sprawe czy na prawdę nie widzisz w tym problemu? Pokaż mi drugiego gracza na serwerze który zachowuje się w ten sposób co Ty oprócz swojego kolegi pepe który jeśli nie zmieni zachowania przyjdzie i kolei na niego. Ktoś dostał tyle mutów czy gagów co Ty? No nie ma takiej osoby czy te wszystkie muty dałem Ci tylko ja? Również nie, więc chyba nie tylko mi to przeszkadza. 

Zmień podejście do ludzi nie wszyscy robią Ci na złość, co poniektórych z was trzeba wychować bo macie swoje lata a jeszcze z przedszkola nie wyszliście mimo tego, że jest tylko internet jakąś kulture osobistą trzeba posiadać.

Do zobaczenia, mam nadzieję że Cie to czegoś nauczy.

PS. Uwierz, że jest mi Cie szkoda bo fajny z Ciebie gość tylko język masz za ostry i to twoje cwaniakowanie czego nie znosze, przemysl sprawe i odezwij się jeśli chcesz pogadamy ;)

Edytowane przez PRo100whEad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.valkiria.com.pl/index.php?/topic/4718-odwołanie/&tab=comments#comment-21320

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Gracz zbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie