Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Jak grać na odnodze po TT na Trainie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Przedstawiam Wam mój poradnik na temat grania na odnodze na Trainie po stronie TT. 
Pierwszy raz coś takiego nagrywam, więc pewnie jest sporo niedociągnięć, więc jak macie jakieś uwagi to piszcie (tutaj lub na YouTube, chociaż pewnie na YT szybciej zobaczę komentarz).
Zapraszam do obejrzenia filmiku w całości i przećwiczenia pokazanych rzeczy na serwerze!

• Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi

No, nie powiem merytorycznie na wysokim poziomie, bez zbędnego gadania ; )
Gdybym miał się już do czegoś przyczepić to dobrze by było gdybyś miał kogoś do pomocy - chodzi mi o to by uświadomić graczom że CSGO jest stricte drużynową grą, i dlatego też dobrze by było zobaczyć niektóre z tych akcji w wykonaniu jakiegoś duetu, bo możesz znać wszystkie flashe/smoke'i itp ale bez wsparcia drużyny ciężko jednej osobie ugrać mecz

Mam nadzieję że gdy tylko pojawią się kolejne wideo-poradniki to również nam je podlinkujesz i powodzenia ; )

• Thanks 1
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

Będą na pewno kolejne tego typu poradniki i na pewno je podlinkuje :D

Mam spore plany co do tego kanału. Na początku chce się skupić na tego typu materiałach, żeby przedstawić jakieś podstawy gry na danych pozycjach. Na początku miałem plany, żeby szczegółowo omówić odnogę + pokazać jak grają pro drużyny, ale takie materiał trwałby z 15 minut i to już chyba za długo, aby skupić uwagę widza, tym bardziej z moim głosem :D

Na pewno będą filmy z analizami czy też "tłumaczące" na czym polega gra drużynowa, bo zdecydowanie brakuje tego typu materiałów na polskim YT.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przydatny poradniczek tym bardziej że na faceitach często ta mapa jest grana więc pewnie wykorzystam sobie niektóre elementy z filmiku :) 

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 7 months later...

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Temat został zamknięty

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

d3jwKNd.jpg.b9308ab590f0d678ea5d1aeeb84feda5.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie