Skocz do zawartości

[Odwołanie]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: eRotic XYZ
Powód: Nie znam
Admin banujący: PRo100whEad
Data i godzina nadania bana: 06-10-2020 / godzina 19.20 (około)
Serwer: Valkiria.com.pl Only Mirage 
Mapa: Mirage
Steam_ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198881806614/
Opis zdarzenia: Wszedłem na serwer i ban.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie, 

Kolego jak nie wiesz za co dostałeś bana to Ja Ci przypomnę pamiętasz jak wulgarnie zachowywałeś się na serwerze i dostałeś muta na 30 min? Pewnie nie pamiętasz który to był dzień bo codziennie jesteś wulgarny i toksyczny ale pomijając ten fakt dostałeś muta na 30 min po czym ładnie się z nami wszystkimi pozegnałeś na czacie i na cwaniaka od razu wyszedłeś z serwera a że ja jestem uczulony na internetowych cwaniaków co siedzą przed monitorem i stukają tylko na tej klawiaturze to postanowiłem sobie na Ciebie poczekać aż ponownie wrócisz na serwer i ukarać Cię osobiście (sprawia mi to ogromną przyjemność gnębienie cwaniaków) Ale do sedna dostałeś ode mnie perma za napisanie "pierdole ten serwer" i wyjscie z niego w tym samym momencie, kolego skoro pierdolisz serwer to czego na nim jeszcze dzisiaj szukałeś? Oczywiście mam dowód zdjęcie będzie niżej.

PS. Ban wydaje mi się słuszny po co nam tacy gracze ale jeśli ktoś stwierdzi inaczej..

See you.

xyz.png

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniam z perma na 7d, @eRotic XYZ jest to ostrzeżenie :>

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Gracz odbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie