Skocz do zawartości

Buff Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja z propozycją o buffa klasy ninja. 

Według mnie ta klasa ma zbyt dużą widoczność. Na przykład takiego terminatora na nożu ciężej zobaczyć niż ninja. Jakby można było zmniejszyć mu tą widoczność do chociaż podobnej co terminator to byłoby lepiej, albo chociaż by dostał cichobiegi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się. Najsłabsza klasa, widoczna i bezbronna. (Jedynie Zeus na 1 strzał). Pamiętam że kiedyś klasa była całkiem niewidoczna i posiadała (chyba) 5 noży do rzucania.

2008kgo.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda, Ninja był kiedyś silniejszy. Powodem, dla którego teraz jest inaczej jest po prostu fakt, że wtedy 75% serwera grało tą klasą. Nie był on jakoś bardzo OP, ale zwyczajnie reprezentuje on inny sposób gry, który się zwyczajnie podoba. O ile jest to fajne kiedy Ninją grają 3 osoby, cały serwer skaczących małp nie jest już tak cukierkowy

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cukier wiem że jesteś na nie ale ogarnij temat i zrób cokolwiek na + z tą klasą, serio. Nie chcę się kłócić i zakładać 10 tematów więc przystań na zdanie gracz. wiesz że mamy takie same skiny do ump'a ,więc dodaj chociaż jakieś noże do rzucania (jak nie umiesz to Tomek Ci pomoże- On zdolniacha jest)  i naprawdę będzie git 😁

2008kgo.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

ninja staje się użyteczny od większego poziomu i znałem osoby które grały zawodowo ninją nawet na niskich poziomach. 

kwesta bardziej nauczenia się jego mechanik do perfekcji i kombinacji z perkami np. combo nóż komandosa + ninja nikt nie ma szans , to samo z perkiem moduł rakietowy + ninja. Wiem co mówię bo grałem kiedyś bardzo dużo na tym serwie i każdą klasę mam obcykaną do perfekcji :)

@SplayHeart wtf ninja nigdy nie miał noży do rzucania xD

Edytowane przez Zwinny Tomuś <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Zwinny Tomuś <3 to chyba nie grałeś tu na 1.6. te noże to dobra opcja była .pozdro ziomek ;d

2008kgo.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)
W dniu 6.10.2020 o 18:53, SplayHeart napisał:

@Zwinny Tomuś <3 to chyba nie grałeś tu na 1.6. te noże to dobra opcja była .pozdro ziomek ;d

ale to jest cs go a nie 1.6 LOL

@SplayHeart kończąc wywód to dużo łatwiej jest zrobić mechaniki do postaci na cs 1.6 a trudniej na cs go 

Edytowane przez Zwinny Tomuś <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.10.2020 o 15:40, Zwinny Tomuś <3 napisał:

ale to jest cs go a nie 1.6 LOL

Nie chodzi o wersję gry tylko o opcję rzucania nożami.

2008kgo.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klasa zapewne przejdzie jakiś mały lub większy rework, wezmę wasze propozycje pod uwagę ; )

• Thanks 1
hF2wL5h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Propozycja zaakceptowana

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

hF2wL5h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie