Skocz do zawartości

[Redaktor] Alex

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Imię: Aleks

Coś o sobie: Nazywam się Aleks, mam 17 lat. Aktualnie uczęszczam do 2 klasy liceum na kierunku humanistycznym. Interesuję się literaturą i szeroko pojętą sztuką.  Często bujam w obłokach co przekłada się na słabe oceny z matematyki, i całkiem niezłe opowiadania na ostatnich stronach w zeszycie.

Czy byłeś/aś już Redaktorem, jeżeli tak to jakie masz doświadczenie?: Nie.

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na forum?: do 2 godzin dziennie

Znajomość Regulaminu: 7/8 na 10

Dlaczego akurat Ty?: Od zawsze lubiłem zapisywać swoje spostrzeżenia czy fantazmaty na kartce więc myślę, że dzięki roli redaktora mógłbym rozwijać swoje zainteresowania.

Czym chciałbyś się zajmować jako Redaktor: Pisaniem artykułów od działu sportowego aż po literaturę. Dbanie o zachowanie zasad języka polskiego w wypowiedziach innych użytkowników. Zachęcaniem innych do udzielania się pod artykułami bądź pisania własnych.

Edytowane przez alex
  • Like 3
  • Thanks 1

eee.jpg

愛は芸術です

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po jego pierwszym artykule który napisał na temat Margonem stwierdziłem że chłopak się nadaje i sam złożyłem mu propozycję by napisał to podanie, także moderatorzy wykorzystajcie dobrze jego potencjał ; )

Na TAK

• Like 1
hF2wL5h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na TAK. Widać u ciebie zaangażowanie oraz wierzę że będziesz w stanie dobrze wykonywać rolę redaktora. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie