Skocz do zawartości

[Podanie] El Professor

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: El Professor
2. Imię: Gracjan
3. Wiek: 16
3. Znajomość SMXX (1-10): 0, lecz szybko się uczę
4. Sprawny i działający mikrofon: Tak
5. Link do swojego serwerowego GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/El Professor/145.239.236.12:28005/

6. Parę słów o sobie : Jestem uczniem 2 klasy technikum i staram się łączyć naukę z moją pasją czyli graniem w gry komputerowe głównie cs:go i battlefield
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chcę spróbować czegoś nowego niż bycie poprostu graczem, jak widzę cheaterów to poprostu podskakuje mi ciśnienie, a admin nie zawsze jest na serwerze.
8. Podaj STEAM_ID: STEAM_1:1:76311819
9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w dni robocze ok. 2godz. w weekendy poświęcam się grze cały dzień 
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 19/20-22. Weekendy od 10 do nocy
11. Staż w Counter-Strike GO: Prawie 1400h
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Niestety nie
13. Składka (reklama */przelew/sms):Oczywiście się złożę przelewem

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Wiek +

SMXX - (ale można się szybko nauczyć :))

Staż -

Gt +/-

Składka +

Jestem za okresem próbnym, ale  na Tak

Edytowane przez KOS4
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek +

SM - 

GT - 

Staż +/-

jestem za okresem próbnym

• Like 1

eee.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Ja jestem na nie, gość gra 3/4 dni i ma dostać admina bez przesady pograj dłużej daj się poznać i dopiero :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, PRo100whEad napisał:

A Ja jestem na nie, gość gra 3/4 dni i ma dostać admina bez przesady pograj dłużej daj się poznać i dopiero :)

Kolego. Rozumiem co piszesz, lecz jesteś w błędzie. Zobacz datę rejestracji konta na forum, nie stosujesz się do regulaminu serwera (6. W podaniach głosujemy Tak/Nie, musimy napisać dlaczego jesteśmy za przyjęciem/odrzuceniem i podać, co najmniej 2 konkretne powody. (patrz "Podania" pkt 4.).

Czas spędzony na serwerze niski, ponieważ grałem pod kilkoma nickami, miałem długą przerwę od Counter Strike'a  wróciłem jakoś 2 miesiące temu. Zabardzo się nie odzywam na serwerze, bo jestem nieśmiały, lecz próbuje to zmienić: czas godzin, więcej używać mikrofonu i więcej komentować pod forum. 

Pozatym w wymogach na admina jest conajmniej 12/15? godzin spełniam, lecz mam mniej ilość postów, ale jak widać zrobili mi wyjątek i szczerze bardzo dziękuje. Proszę rozpatrz moje podanie jeszcze raz. Dzięki

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie widzialem Cie nigdy na serverze. Masz 16 lat, a na sb atakujesz tekstami o dzieciakach xD dales 0 sm, mowiac, ze szybko sie uczysz XD skoro zalezy Ci na adminie dlaczego nawet poradnika nie ogarnales przed? skoro szybko sie uczysz, od razu bys umial na 1 czy 2.

wychodze troche z pokolenia graczy, kiedy mikro bylo +16 a nie admin, zatem ten wiek tak czy siak na minus.

No niestety jestem na nie.

daj sobie czas nam poznac i ogarnij smx

Edytowane przez Apollyon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Apollyon napisał:

nie widzialem Cie nigdy na serverze. Masz 16 lat, a na sb atakujesz tekstami o dzieciakach xD dales 0 sm, mowiac, ze szybko sie uczysz XD skoro zalezy Ci na adminie dlaczego nawet poradnika nie ogarnales przed? skoro szybko sie uczysz, od razu bys umial na 1 czy 2.

wychodze troche z pokolenia graczy, kiedy mikro bylo +16 a nie admin, zatem ten wiek tak czy siak na minus.

No niestety jestem na nie.

daj sobie czas nam poznac i ogarnij smx

Ja ciebie widziałem nie raz, lecz teraz rzadko. Jeżeli ci chodzi o to co napisałem na chatboxie. Nie rozumiem o co ci chodzi, zglosilem zeby ktos go zmutował a dzieciak napisałem bo miał może z 8 lat. W wymogach jest napisane min. 15 lat. Inni admini mają taki sam wiek, lub są nawet młodsi. 

Smxx już się uczę. Poprostu nie chciałem oszukiwać na samym początku, że coś umiem. Inne osoby, które rozpatrzyły moje podanie napisały, że wiek na +. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE!

-znikoma aktywność na serwerze

- nie wiele osób z forum Cię kojarzy, a to znak, że za mało się pokazałeś i warto może dać sobie jeszcze z 2 tygodnie na wstrzymanie. Nic Cię nie goni

- SPAM POD PODANIEM!!!

-smxx. Poważnie? Wystarczy wpisać losowe hasło typu "komendy admina cs go" i już wiesz co to jest sm_mute sm_gag sm_ban etc. ot wszystko co potrzebujesz.

+staż

+składka 

Tak jak pisałem spróbuj za 2 tygodnie i popracuj nad tym co nie podoba się innym, a negatywne głosy zmienią się o 180 stopni ;)

dUMMGX4.png.f3f297ebdabd9e65c6bc8f56799230e7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie:
- wykłóca się pod własnym podaniem. Gościu, to nie jest temat na dywagacje i dyskusje z tobą. My wyrażamy swoją opinię. Ty tu nie jesteś, żeby siebie bronić. Z tym się nie dyskutuje.
- SMXX - Nawet ja miałem tyle iq, żeby wejść na stronę, poczytać o komendach i się ich nauczyć. Z Twojjej strony kompletny brak zainteresowania i lenistwo. Prawdopodobnie po miesiącu zrezygnujesz. z takim nastawieniem.

- Obecność na serwerze.... Ja nawet nie wiem kim jesteś, a praktycznie na serwerze mieszkam :) To dużo mówi.

Ogólnie jestem na nie. Na pewno nie teraz, Chłop do obserwacji, za 2 tygodnie rozpatrzymy ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie odrzucone

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś post a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie