Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Propozycja serwera 4FUN

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

:hey:
Witajcie, 
Przychodzę do was z pewną propozycją. Otóż brakuje na scenie serwerów CS:GO dobrego serwera 4FUN.
Takowy serwer można by było postawić na plikach serwera ONLY MIRAGE.  
Co mam na myśli, pisząc 4FUN?

Już spieszę z wytłumaczeniem. 
Głównym założeniem serwera byłaby dobra zabawa, jak wskazuje jego kategoria. Chodzi tu o to, aby oprócz typowego "tryhardu" było kilka map, które dostarczą rozrywki, a nie tylko rywalizacji na casualowych /turniejowych mapach. Jest wiele map, pluginów które pasowałyby na takową modyfikację i urozmaicały rozgrywkę. Przykładowo na niektórych mapach mógłby być włączony na starcie autobunnyhop.

Przykładowe pluginy
-  Ruletka co określoną ilość czasu (tj. 180 sekund), która np. przyznaje nam na 1 rundę:

1. 2 skoki,
  2. efekt naćpania,
  3. dodatkowe pieniądze,
  4. podpalenie,
  5. śmierć,
  6. zwiększoną/zmniejszona ilość hp
  7. zwiększona/zmniejszona nieco grawitację
  8. zwiększona/zmniejszona nieznacznie prędkość poruszanie
  9. zmianę w kurczaka na określoną ilość czasu
  10. auto bh
  11. wyłączenie celownika / całego hudu

- Wspomagacz BH / Autobunnyhop (który startuje tylko na niektórych mapach)
- Zakłady, która drużyna wygra
- vote o wybranie mapy oraz nominacja map do owego vote

Przykładowe mapy:

Mapy Casual tj,:
- Mirage (wersja zwykła oraz night)
- Dust 2 (ta sama sytuacja co powyżej)
- Cache
- Cobblestone
- Inferno
Mapy powyżej mogłyby być również w wersjach mirror, czyli odwrócone 

Mapy 4fun tj.:
- Awp_lego
- Aim_map_usp
- Aim_deagle
- Mapy typu paintball
- Jakieś mapy ze zmniejszoną grawitacją i tylko scouty
- Może jakaś mapa na mołotowy i noże lub same noże/mołotowy/decoye/ogólnie granaty ze zmniejszoną ilością życia do 1 HP
Mapa trwała by przykładowo, między 15, a 20 minut, przy czym 3-5 minut przed zakończeniem startował by vote o wybranie następnej mapy
Ogólnie mapy, jak i pluginy są jeszcze do wybrania. 
Narazie przychodzę z propozycją, aby rozeznać się, czy w ogóle ktokolwiek chciałby grać na takim serwerze. 
Czekam na wasze opinie / pytania. Pragnąłbym aby opinie były szczere i przemyślane. 
Na koniec dodam, że nie jestem "dzieciakiem", który buja w obłokach i nie wie ile kosztuje / zajmuje taki serwer. :pepewink:

Zapraszam do dyskusji! :pepeokay:

Edytowane przez Domvn3k
Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam raczej pytania ;) załóżmy, że propozycja będzie pozytywnie rozpatrzona ;)

1. Kto ma postawić ten serwer?

2. Czy będziesz chętny na stanowisko opiekuna takowego serwera? 

3. Kto będzie utrzymywał serwer? 

4. Kto opłaci reklamę za serwer?

5. Kto zajmie sie reklama serwera? 

Propozycja może fajna, ale intuicja mi mówi, że to będzie klapą ;)

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Połączenie ffa z 4funem brzmi ciekawie, ale czy ludzie to polubią? Serwer 4fun bardziej kojarzy się z modami typu Only knife, Dodge Course, Mini Games czy cus.

Propozycja ciekawa i warta dyskusji, osobiście jestem na nie :P 

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi

Do mirka mógłbym zaadoptować kilka opcji, ale cały serwer tego typu raczej by nie poleciał wysoko. To wbrew pozorom bardzo dużo pracy, wydatków, czasu i jeszcze raz pracy ;)

Jestem nieprzekonany :P

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja sama w sobie jest ok, ale zamiana serwera Only Mirage gdzie jest najwięcej graczy to trochę kiepski pomysł. 

A jak wspomniał Pan @Szaman, to za dużo roboty, A ile by osób grało? Może na początku by było dużo osób. A potem? Kto by opłacał? Serwer by stał pusty.

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do odpowiedzi

Po przeczytaniu pomysł brzmi fajnie i ciekawie. Sam na takowym bym zagrał, myślę że na początku miałby swoich graczy ale na dłuższą metę raczej by nie przetrwał i pieniądze wydane by były na marne moim zdaniem, więc też jestem na nie.

sygnatura.gif

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Malina napisał:

Ja mam raczej pytania ;) załóżmy, że propozycja będzie pozytywnie rozpatrzona ;)

1. Kto ma postawić ten serwer?

2. Czy będziesz chętny na stanowisko opiekuna takowego serwera? 

3. Kto będzie utrzymywał serwer? 

4. Kto opłaci reklamę za serwer?

5. Kto zajmie sie reklama serwera? 

Propozycja może fajna, ale intuicja mi mówi, że to będzie klapą ;)

Już odpowiadam
1. Byłaby to zamiana surfa na serwer 4fun (Po wstępnej rozmowie z @Angel)
2. Opiekun byłby zbyt dużą rolą dla mnie i nie byłbym niestety w stanie poświęcić tyle czasu ile poświęcają go opiekunowie, ponieważ pracuję, aczkolwiek jestem w stanie być "prawą reką" opiekuna i w razie kłopotów wspomóc go. Serwer surf ma obecnie opiekuna, więc może akurat obecny opiekun chciałby się zająć 4funem :D 
3. Tak jak napisałem wyżej, byłaby to zamiana surfa na 4fun, a skoro na surfie nie gra zbyt wiele osób, to dlaczego by nie spróbować z 4funem jeżeli i tak surf jest stale opłacany. Jeżeli byłby jakiś kłopot z wypłaceniem serwera, mogę się dołożyc do tego.
4. ^^^
5. Dołożę wszelkich starań.

Intuicja intuicją, ale skoro surf tak na prawdę stoi pusty, to chyba warto spróbować. 

3 godziny temu, Shaman napisał:

Do mirka mógłbym zaadoptować kilka opcji, ale cały serwer tego typu raczej by nie poleciał wysoko. To wbrew pozorom bardzo dużo pracy, wydatków, czasu i jeszcze raz pracy ;)

Nie chodzi tu o zmianę Mireczka, tylko o zamianę surfa w 4fun. Zgadzam się z Tobą, jest to bardzo dużo pracy, jestem tego świadom, ale jestem w stanie dołożyć wszelkich starań aby coś takiego wypaliło.

2 godziny temu, KOS4 napisał:

Propozycja sama w sobie jest ok, ale zamiana serwera Only Mirage gdzie jest najwięcej graczy to trochę kiepski pomysł. 

A jak wspomniał Pan @Szaman, to za dużo roboty, A ile by osób grało? Może na początku by było dużo osób. A potem? Kto by opłacał? Serwer by stał pusty.

Zamiana wytłumaczona wyżej, co do osób na serwerze. Wydaje mi się, że na taki serwer wpadłó by dużo osób i raczej by zostały :) 

@7days Nie mogę dodać kolejnego cytatu :/ 
Dlatego proponuję Serwer FFA+4FUN, aby połączyć rywalizację z rozrywką :) 
Myślę, że wiele wątpliwości rozwiałem
Dziękuję wam wszystkim za wypowiedzenie się i zapraszam kolejne osoby do dyskusji! 

Edit. Dlaczego uważacie wszyscy, że serwer byłby pusty? Grałem na serwerze XXX  4fun, który stał kilka dobrych lat i grało na nim sporo osób, a wejście na niego w godzinach szczytu graniczyło z cudem. 

Odnośnik do odpowiedzi

@Domvn3k tylko tą zmianę musiałby ktoś zrobić. Może mało się znam, ale raczej nie będzie to wyłącznie zmiana nazwy. No i serwer jak wszystko też czasem ma awarie, które trzeba będzie naprawiać, aktualizować go, dodawać nowe pluginy by nie był przestarzały ;)

I to jest zagadka czy obecny Opiekun chciałby się tego podjąć ;)

Tak jak pisałam, pomysł dobry, ale patrząc na podobne pomysły do tej pory to wiem jakby to wyglądało 😀 pomysłodawca był i z reguły znikał z dniem pracy przy serwerze.

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi

@Malina 

Przy zmianie było by trochę pracy, to fakt oprócz zmiany nazwy trzeba by było jeszcze zrobić kilka rzeczy, ale z paczką plików z mirage będzie już prościej niż jakby to od nowa miało być :D
To jest właśnie trafna zagadka, czy obecny opiekun byłby w stanie się tego podjąć, @7days, podjąłbyś się czegoś takiego?

1 godzinę temu, Malina napisał:

Tak jak pisałam, pomysł dobry, ale patrząc na podobne pomysły do tej pory to wiem jakby to wyglądało 😀 pomysłodawca był i z reguły znikał z dniem pracy przy serwerze.

Niestety wiem jak wyglądają takie pomysły, ale nie jestem w stanie słowami nikogo przekonać, niestety. Może sam bym serwera nie postawił, ale jestem w stanie sporo przy nim pomóc :) Trochę zaplecza wiedzy posiadam, odkurzę bibliotekę w głowie i może akurat coś by z tego było. 

• Like 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • Global Moderator

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Propozycja zaakceptowana

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie