Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

[Propozycja] Only Prime na serwerach

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko konta z Prime mogące grać na serwerach = mniej cheaterów, proste.

• Like 3
Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie tego to już wam mogę powiedzieć 😉 Kiedyś już było to testowane i nie wypaliło. Ja jestem na nie.

dUMMGX4.png.f3f297ebdabd9e65c6bc8f56799230e7.png

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, ponieważ wiele graczy cheatuje, ale niektórzy bez prime zaczynają poznawać gierke, uczyć się grać itd.

2074347669_nermisygnaturagif.gif.9ca1b04b145940890ca9a29414b3ae11.gif                               

Odnośnik do odpowiedzi

ja jestem na tak, nie posiadac prime w 2k20 to albo startowac od nwoa bo vac, albo by nie wylapac bana na glownym.

A kto dopiero poznaje gierke to niech ja poznaje na spolecznosciowkach, pozdrawiam xD

Odnośnik do odpowiedzi

Był już system Only Prime ale słabo działał ponieważ gracz który kupił prime i tak nie mógł grać na serwerze, do tego dużo osób na naszych serwerach nie posiada konta prime więc za tym idzie utrata graczy co równa się z mniejszą frekwencją na serwerach. Więc nie ma takiej możliwości by takie coś ponownie powstało.

• Sad 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator
17 minut temu, EafeS napisał:

Był już system Only Prime ale słabo działał ponieważ gracz który kupił prime i tak nie mógł grać na serwerze, do tego dużo osób na naszych serwerach nie posiada konta prime więc za tym idzie utrata graczy co równa się z mniejszą frekwencją na serwerach. Więc nie ma takiej możliwości by takie coś ponownie powstało.

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Propozycja odrzucona

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie