Skocz do zawartości

[Skarga] Nick oskarżonego POLEWA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: POLEWA
Data: 30.06.2020
Mapa: lego_2b
Opis sytuacji: Już od jakiegoś czasu zauważyłem że POLEWA jako admin nadużywa różnych komend (zmiana grawitacji, noscope co runde oraz kickuje graczy ktorzy go zabijają). Dzisiaj jak wszedłem na serwer była od razu zmiana mapy i na jej poczatku (może z 6 osob było) zrobil glosowanie czy ustawic grawitacje oraz noscope, grawitacja ta ustawiona na 200 bodajże była przez całą mape i to sie nie podobało niektorym gracza ktorzy po glosowaniu weszli na serwer, a gdy ktos poprosil o zmiane powiedzial ze glosowanie robil i wyszlo ze bedzie. Gdy kicknal tego gracza ktory go zabil zapytalem za co kicka dostal a polewa odpowiedzial "tak jak napisałem  ignorowanie admina" wiec zapytalem co zrobil ze cie zignorowal a on na to: "stal zamiast skakać" (XD). Proszę aby owy admin nie nadużywał więcej takich komend ;)
Dowody (SS / Demko): http://712542.node69.pukawka.pl/dem-awp_lego_2b_valkiria-1593541421-1593542455.zip
IP / Steam_ID: STEAM_1:0:539476629

Edit. (strzelać*) nie wziąłeś pod uwage ze kogos moglo wtedy nie byc i nie wiedzial o tym?

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grawitacje uzyłem tylko na dwoch mapach wiec jakie naduzywanie? zmiane grawitacji poprosił Kamil #LegiaMistrz2020  jak było 13-6 ja powiedziałem zebysmy juz to dograli do konca on sie zgodzil. Noscopy były tylko przez około 7 rund.   jeśli chodzi o kicka wszyscy umówilismy sie na początku ze bedziemy szczelac noscope w powierztu a on szczelał stojac w miejscu zwróciłem mu uwage kilka razy a potem go kiknolem za ignorowanie admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1 - zakaz używania grawitacji.

Po 2 - 7 rund no scope w ciagu mapy? Dozwolona jest jedna maksymalnie dwie wszyscy o tym wiedzą tylko nie Ty?

Po 3 - Chyba sobie kpisz, że kickujesz gracza bo nie grał tak jak Ty sie umówiłeś ze swoimi kolegami - kick bezpodstawny.

Skarga słuszna zostaną wyciągnięte konsekwencje.

• Like 1
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Skarga słuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

• Like 3
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie