Skocz do zawartości
Uther Pendragon

Dotychczasowe błędy jakie znalazłem!

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Dzień dobry, już raz pisałem i opisywałem problem jednak nikt nic z tym nie zrobił więc na nowo piszę temat aby naprawić rażące błędy 

1. Błąd karania graczy (już jest jeden temat): 

2. Ciągły VIP dla każdego od 5-6 dni nie ukrywam że jest to trochę uciążliwe ponieważ gracze już za bardzo wykorzystują swoje przywileje np na mapie banan gdy nie ma admina non stop wchodzą i zabijają graczy grając nie fair play 

3. Gdy wybiera się opcję Only Headshot oraz walkę na pięści i zostaną wylosowane te dwa kryteria, wygranie pojedynku przez jakiegokolwiek gracza jest niemożliwe 

4.Możliwość sprawdzenia obecności admina na ukryciu też opisywałem ten problem i jestem pewien że da się to w jakiś sposób zablokować 

5. Utrata 1 pkt po wygranej arenie, nie jest to jakoś specjalnie mocny błąd ale zdobywając 10k punktów można sobie orientacyjnie policzyć ile jest się w plecy 

Więcej problemów jeszcze nie znalazłem zapraszam @Nermi @Orangutanik do dodawania problemów pod tematem jeśli nie zostały one wymienione. @Angel @7days mam nadzieję że w miarę szybko się uporacie z ww. błędami.

Edytowane przez Uther Pendragon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Siemka ;) 
1. Było mówione 
2. Rozumiem, zostawiam to @Angel.
3. Rundy typu hammer, axe czy fists dałem do usunięcia, będzie to uczynione w najbliższym czasie.
4. Masz coś co by nam pomogło nam zablokować tą komendę? 

5. Dałem do usunięcia punkty za wygraną oraz przegraną rundę. 
@Angel

Edytowane przez Nermi

nermi sygnatura gif.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)
43 minuty temu, Nermi napisał:

Siemka ;) 
1. Było mówione 
2. Rozumiem, zostawiam to @Angel.
3. Rundy typu hammer, axe czy fists dałem do usunięcia, będzie to uczynione w najbliższym czasie.
4. Masz coś co by nam pomogło nam zablokować tą komendę? 
@Angel

co do pkt. 4 w internecie nie jest wiele informacji na ten temat, osobiście znalazłem jedną max dwie, ale dobry technik ogarniający pisanie pluginów na sorcemode'a załatwi sprawę bez mniejszych problemów. albo raczej da się to zrobić przez jakiś system kontrolowania pozwoleń który blokuje ową komendę dla zwykłego gracza jak pisałem wcześniej nie jestem specjalistą co chodzi o ten silnik ale zawsze jest jakieś wyjście :D

Edytowane przez Uther Pendragon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Poinformowano

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

• Thanks 1

nermi sygnatura gif.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie