Skocz do zawartości
Sasse

[Odwołanie]

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Nick:  Sasse
Powód: Czitowanie
Admin banujący: Orangutanik casedrop.eu
Data i godzina nadania bana: 28/06/2020 21:50:21
Serwer:  1v1 chyba  #2
Mapa: Multimap
Steam_ID: STEAM_1:0:454730304
Opis zdarzenia: Wygłupiam  sie z tabletem  do rysowania ( po  przyłozeniu długopisu nagle  kręce   się  i chciałem zobaczyc  czemu i to testowałem)  i tu nagle ban

Edytowane przez Sasse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam ino ze jeśli chodzi o te głowy  itp.  Po prostu jestem dobrym graczem, stary własciel (Meow) Moze  to potwierdzic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Orangutanik 24h na rozpisanie demka. 

2091027254_eafessygnatura.png.49094b17f0068f8444027e9b7f4fb558.png                               

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem demko jeszcze raz, po czym oprócz jednej akcji z wcelowaniem się przez ścianę i podążaniem celownikiem za przeciwnikiem nic nie stwierdziłem. Faktycznie ten "spinbot" mógł być przez tablet graficzny, ale zmyliło mnie to bardzo oraz ta jedna akcja z wcelowaniem się i po prostu jesteś dobrym graczem co mnie też podkuśiło do tej niesłusznej decyzji. Przepraszam najmocniej za całe zajście, Twoje konto powinno niedługo być odblokowane, ja jeszcze jestem nowy i nie wiem jak to zrobić więc zostawię to dla @Nermi 

Przepraszam jeszcze raz za to całe zajście, więcej się to nie powtórzy ;)

Można zamknąć 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Orangutanik napisał:

Obejrzałem demko jeszcze raz, po czym oprócz jednej akcji z wcelowaniem się przez ścianę i podążaniem celownikiem za przeciwnikiem nic nie stwierdziłem. Faktycznie ten "spinbot" mógł być przez tablet graficzny, ale zmyliło mnie to bardzo oraz ta jedna akcja z wcelowaniem się i po prostu jesteś dobrym graczem co mnie też podkuśiło do tej niesłusznej decyzji. Przepraszam najmocniej za całe zajście, Twoje konto powinno niedługo być odblokowane, ja jeszcze jestem nowy i nie wiem jak to zrobić więc zostawię to dla @Nermi 

Przepraszam jeszcze raz za to całe zajście, więcej się to nie powtórzy ;)

Można zamknąć 

No  i git,   no hard feelings zeby  nie było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, Twoje konto zostało odblokowane 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Gracz odbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie