Skocz do zawartości
Uther Pendragon

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zacznę od tego że ta propozycja byłaby ułatwieniem dla administratorów serwerów a mianowicie chodzi o zablokowanie komend które zwykli gracze mogą wprowadzić do konsoli np. komenda "status" po jej wprowadzeniu widać wszystkich klientów którzy są podłączeni do serwera co utrudnia trochę prace administratora ponieważ gdy jest na ukryciu bardzo łatwo jest sprawdzić czy faktycznie wyszedł z serwera czy jednak nadal jest i ogląda podejrzane osoby co im bardzo pomaga w oszukiwaniu a wiąże się z mniejszą sprawnością wykonywania obowiązków administratora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem prawie pewien że nie da się tego zablokować, ponieważ jest to komenda wprost od CSGO. 
@Angel jeśli mam rację to zamknij temat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, 7days napisał:

Jestem prawie pewien że nie da się tego zablokować, ponieważ jest to komenda wprost od CSGO. 
@Angel jeśli mam rację to zamknij temat. 

Wydaje mi się że jest pewnie jakieś rozwiązanie poprzez plugin albo jakieś pozwolenia, ale no nie znam się na silniku sorce więc się za dużo nie wypowiadam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Wiem o co Ci chodzi ;) Pewnie ta wczorajsza sytuacja z tym podejrzanym graczem. Gracz mówił na czacie głosowym, że admin jest na ukryciu. Podpina się to do niżej podanego punktu regulaminu Areny 1vs1 #2
- Utrudniane pracy administratora - Ostrzeżenie / Kick / Ban od 30 minut do 3 godzin. 
Gdyby gracz zachował tą informację tylko dla siebie, nie byłoby to złamaniem tego punktu taryfikatora.

Edytowane przez Nermi

nermi sygnatura gif.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi