Skocz do zawartości
kasmasa

Blokada negeva

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Wnoszę o propozycję zablokowania negevów, dzisiaj na serwerze około 21 cała drużyna przeciwna grała z negevów (około 10 osób) strasznie to przeszkadza w normalnej grze 

edit. lub limit negewów tak jak z awp

Edytowane przez kasmasa
  • Like 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blokowanie innych broni z wyjątkiem auto kampy jest dla mnie bez sensu, jedynie na co bym mógł się zgodzić to na ograniczenie dostępu tej broni tak jak z awp.

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle, ze limit moglby byc spoko, tylko tez bez przesady, ze 5 sztuk i eldo

to tylko negev mimo wszystko xD

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej koledzy, to się nie powtórzy, bo "petycja" - na 99% została otwarta przez to że wbił taki jeden geng i było przez chwilę zabawnie, mogę się założyć że po tym jak wyszli to 5min później nikt o tym nie pamiętał, to było prawie jakby takie wydarzenie społecznościowe które było zabawne oraz praktycznie każdy strasznie się z tego śmiał (to jest przecież FFA!!!) było w końcu ciekawie i odbiegliśmy od szarej normalności która potrafi już znudzić, może i wczoraj o 21 ludzie grali po TT z negevami, ale to wcale nie znaczy że CT też nie, w dodatku i tak nas pokonaliście (co prawda z trudem ale jednak) więc nie ma co jęczeć, nawet nie wiesz jak fajne reakcje miały osoby z naszego (a nawet waszego) teamu, to właśnie o to chodzi żeby czasami oderwać się od codziennej rutyny i tyle w temacie. Nie ma co ich blokować bo pewnie każdy już zapomniał, a jak masz dobrego AIM'a i wyczucie to negeva łatwo jest pokonać, bo do rozpędzenia fullout'a kontrolowanego potrzebuję około 1.5 do 2sek - to wystarczy żeby dać mi spraya.
PS
Warto czasami się zabawić, bo co, całe życie przed pc z m4 albo ak?

Pozdrawiam,

:)

• Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za wprowadzaniem ograniczenia tak jak do awp ;)

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za wprowadzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

głupota, negev nie jest taki mocny, jeśli masz skilla to łatwo pokonasz, trzeba tylko nie włazic w już rozpoczęte fullaout :tutajJestEmotkaFejsPalm:

pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi