Skocz do zawartości
Nermi

[Moderator] Nermi

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Imię: Kamil 

Kontakt: Steam / Facebook / Discord / TeamSpeak / Instagram / Snapchat / Forum

Coś o sobie: Siemano. Jestem Kamil, mam 16 lat. Mieszkam we wsi w Małopolsce, aktualnie ukończyłem pierwszą klasę technikum informatycznego, idę do drugiej. Lubię grać w gry, głównie cs:go, ale także GTA czy inne gry multiplayer. Oprócz tego lubię grać w siatkówkę. 

Czy miałeś już Moderatora? Jeżeli tak to jakie masz doświadczenie?:  Nie, nie miałem. Byłby to pierwszy raz ^^.

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na forum?:  Codziennie odkąd mam odpalonego PC mam uruchomione w tle forum także czasu spędzam dużo, myślę, że 5/6h, chyba że coś mi wypadnie prywatnego to aktywność spada, ale w takim przypadku bardzo często jestem na telefonie.

Znajomość Regulaminu: 8/10

Dlaczego akurat Ty?: Hmm może zacznijmy od tego, że jestem osobą ambitną, bardzo szybko się uczę. Lubię zdobywać nowe doświadczenia i ludzi. Jestem sprawiedliwy i bezkonfliktowy. Jeżeli się za coś biorę, to robię to na maxa (uważam, że raz a dobrze). Również jestem osobą kulturalną, miłą i pomocną. Zawsze można na mnie liczyć, jeśli coś trzeba. Nie denerwuje się szybko, jestem osobą spokojną, no chyba że gram w cs:go. Chętnie pomogę, bo zawsze dwie ręce do roboty więcej. Teraz mam czasu od groma, dlatego chciałbym spróbować swoich sił jako moderator i pomóc w rozwoju forum jak i serwerów. Pozdro ;) 

Edytowane przez Nermi
  • Like 4

nermi sygnatura gif.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użytkownik jest miły i aktywny, nie znam go zbyt dobrze ale wydaję się być w porządku a moderatorów nie posiadamy. Oprócz 3 miesięcznej ważności konta i braku doświadczenia nie widzę powodów by być na nie. Myślę że można mu zaufać i dać szansę się wykazać.

Jestem za okresem próbnym.

• Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie