Skocz do zawartości
Malina

Banery do serwerów

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Hejka.

Jako że V nam się powiększyła o kilka dodatkowych serwerów to pasuje teraz zadbać o estetykę ;)

Proszę wszystkich opiekunów/właścicieli o podesłanie grafik, które mają być umieszczone do waszych serwerów.

Małe wymagania:

1. Grafika wysokiej jakości

2. Rozmiar minimalnie 15 cm x 4 cm 

3. Jedna propozycja = jedna grafika. Wyjątek stanowi 5 maps, gdzie zlepek 5 grafik będzie również odpowiedni jak pojedyncza grafika.

4. Grafika ma być czysta - bez napisów, bez znaków wodnych etc.*

*jeśli chcecie, by grafika była wyłącznie do użytku na baner i nie była skopiowana przez innego użytkownika również do celów własnych, proszę o wstawienie tutaj obrazu ze znakiem lub jakimś napisem zrobionym np. w paint w taki sposób, by obraz był w miarę czytelny a napis ciężki do usunięcia, a prawidłową grafikę wysłać mi na pw. Chodzi głownie o to, by inni administratorzy nie powielali tej samej grafiki do swoich serwerów.

Oczywiście miło by było również jakby właściciele/opiekunowie serwerów "zdublowanych" dogadali się w tej sprawie, ponieważ uważam, że skoro ten sam serwer to i grafika powinna być taka sama ;) Ale to moje zdanie, decyzja jest wasza i czerwonego ;) 

... I to chyba tyle, w razie potrzeby będę edytować post.

Edytowane przez Malina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 5 Maps może coś takiego. Nie chcę wybierać stricte pięciu map bo możliwe, że będą ich rotacje np, train za cobbla itd. Tematycznie pasuje, w razie czego można odciąć dolną część grafiki, mniej więcej na wysokości kolan CT'ka, aby wywalić napis counter strike, ale on bedzie raczej łatwy do usunięcia :D Jeśli coś nie pasuje w tej grafice to mogę poszukać innej ;) 

CS-GO-wallpaper-HD-Maps_hu0d830d5abaf9b9

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli mam byc szczery to mi to obojętnie jakie bedzie tlo na banerach serwerow. Takze mi to szczerze bez różnicy aby pasowało do moda serwera czyli np. skoro areny to mapa z aren, jezeli 5vs5 to tlo moze byc z jakies mapy np. inferno czy cos innego i tak dalej i tak dalej. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Zlecenie odrzucone

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie