Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Maciej

Czy zajmowałeś się już podobną funkcją? [TAK/NIE]:  Tak jeszcze całkiem niedawno

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum:  Aktualnie miałem różne problemy więc nie mogłem się poświęcić forum, ale myślę że kilka razy dziennie po te 20-25min, aby sprawdzić najnowsze aktualności bądź się gdzieś udzielić co da na prawdę sporą ilość czasu.

Znajomość amx: 8/10

Znajomość smx:  7/10

Staż w CS: CSGO: 5 lat (4000h) CS 1.6: już ponad dyszka leci (godzinowo nie podam, nie grałem wtedy na steamie)

Dlaczego akurat Ty?: Myślę, że nadam się do tej roli, ponieważ potrafię obiektywnie oceniać różnych graczy zważywszy na moje doświadczenie w środowisku cheatów. Nie było chyba rodzaju cheata (nie jestem do końca pewien) na którym bym nie grał/nie wiedział jak on działa/wygląda.  Chcę również pomóc sieci oraz dołożyć coś od siebie w ulepszaniu community serwerów tak, aby wyeliminować większość cheaterów (niestety wiadomo, że zawsze jakiś będzie, ale chcę postarać się zniwelować to do minimum aby gra była po prostu przyjemniejsza.)

Coś o sobie: Mam na imię Maciek, za niedługo minię mi już 18 wiosen (ach ten czas tak leci :D). Chodzę do 2 klasy technikum o profilu informatycznym. Moim hobby jest jazda na rowerze a bynajmniej była do dzisiaj (uszkodzenie roweru XD). Nienawidzę broni SG 553 więc uważajcie na mój płacz :p . A tak ogólnie jestem spokojnym człowiekiem i z każdym potrafię się jakoś dogadać.

Link do konta STEAM: https://steamcommunity.com/id/maciek102/

Steam ID: STEAM_0:1:147557280

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+smx

+amx

+wiek

+staż

- aktywność na forum

jestem za okresem próbnym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek

+smx/amx

-czas który mozesz poświęcić

-Ważność konta na forum

+/- doświadczenie

Jestem za okresem próbnym o ile poprawisz swoją aktywność na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm jestem na Tak. 

Na start dużym plusem jest wiek, który wpływa troszeczkę na tą rangę. Wbiłem na twój profil no i aktywnością jakoś nie zachwycasz, a mimo tego zarejestrowałeś się 26.04. 

Dużym plusem jest również steam, które zapewnia nam zaufanie, co do twojej osoby. Znajomość amx,smx jest na plus. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eeee.. Jesteś z nami bardzo krótko, dzisiaj widziałem Cię pierwszy raz na serwerze surf.

Na żadnym z innych serwerów Cię nie widziałem, a GT mówi, że na żaden nawet nie wszedłeś.

AC moim zdaniem wymaga jakiejkolwiek aktywności na serwerach jak i na forum z czego twoja jest znikoma.

Na moje jeśli faktycznie tak dobrze się na tym znasz powinieneś jeszcze trochę z nami pobyć, dać poznać się wszystkim i dopiero potem kandydował na te rolę.

Jestem na NIE.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie odrzucone

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś post a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie