Skocz do zawartości

[Podanie] Michu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Lucky "Michu" Luke
2. Imię: Michał
3. Wiek: 18
3. Znajomość SMXX (1-10): 8/10
4. Sprawny i działający mikrofon: Sprawny śmiga jak ja do sklepu po Lecha
5. Link do swojego serwerowego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Lucky%20%22Michu%22%20Luke/193.33.176.57:28240/
6. Parę słów o sobie : Witam bardzo serdecznie, mam na imię Michał i mam 18 lat, ogólnie to chodzę do szkoły na profil informatyk i zarabiam w sklepie Komputronik . Ja jestem taką osobą co lubi wyczilować przy komputerku to znaczy, wypicie piwka lub zjeść coś dobrego, porozmawianie i pożartowanie z innymi rówieśnikami. Mam bardzo dobry kontakt z graczami przebywanym na tym serwerze, przez co jestem przez nich znany. Zależy mi na fajnej atmosfery, nawet opanowanego porządku i kultury na serwerze. Jestem rozmowną osobą która nie ma problemu z porozumiewaniem się z innymi osobami. Jest to w tej chwili jedyny serwer cs:go na którym grywam tak często i przynosi mi on sporo frajdy ponieważ atmosfera i ludzie znajdujący się na nim są bardzo przyjaźni.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Nie raz byłem w tej roli, więc chciałbym się sprawdzić na waszej platformię
8. Podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:149808295
9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/3h
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Ojj tu moge powiedzieć że w przerużnych gram godzinach, nie jestem w stanie określić
11. Staż w Counter-Strike GO: 6 lat, jak nie więcej
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): True i to wiele razy
13. Składka (reklama */przelew/sms): Yes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Michu napisz jeszcze raz podanie w tym temacie

981375_522344264493572_587036232_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie