Skocz do zawartości
Angel

Dwa nowe serwery/dwie nowe twarze

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Zgłosiły się do mnie dwie nowe osoby a mianowicie Ritijo i Friizi

Chłopaki chcą pomóc w rozwoju i wychodzą z propozycją dołączenia do nas dwóch serwerów, zresztą co ja tu będę się dużo rozpisywał

niech sami się przedstawią, w jakiś sposób zareklamują a później wspólnie ustalimy czy przystaniemy na ich propozycję ;)

Także nie bądźcie zbyt surowi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł fajny ale niech się przedstawią najpierw oraz określą co konkretnie chcą stworzyć. Sama idea mega spoko bo może rozwinąć skrzydła nam i myślę ,że chłopacy sami też zobaczą z czym to się je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem pomysł bardzo dobry , bo zawsze jest lepiej mieć dwa serwery więcej niż dwa mniej. Wszystko zależy od tych dwóch panów ,bo jeśli są ogarnięci i godni zaufania czemu nie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co ja tutaj mogę powiedzieć.

Jeżeli rodowody są, są zadbani i zdrowi to można sprawdzić co z tego będzie.

Nic na tym nie stracimy, ewentualnie możemy tylko zyskać.

A kto wie, może to będę kolejne osoby do naszej nieśmiertelnej paczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej za. W 100% zgadzam się z przedmówcą.

Mając tylko te dwa serwery wyglądamy nieco biednie, ale cztery to już robi wrażenie.

Większy wybór pomiędzy serwerami pewnie zwróci uwagę graczy. 

Oczywiście pewnie nie tylko ja chciałbym zobaczyć wypowiedz chłopaków, jak oni to widzą :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, tak, tak. Nie ma nic do stracenia. Im więcej tym weselej :) Ave Valkiria!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idea jest ciekawa nie ma co ale pewnie mnie jak i resztę korci zdać parę pytań do chłopaków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy

Jesteśmy młodymi ambitnymi deweloperami serverów do CS ,osobami które chcą stworzyć dobrą społeczność do CS .

Nasze servery mają być perfekcyjne i dopracowane w 100% ,chcemy dołączyć do Valkiri ponieważ oni też mają pasje do serverów.

Chcemy razem stworzyć coś wielkiego i osiągnąć sukces. Ja jestem młodym programistą który chciałby coś osiągnąć w branży IT

a mój współwłaściciel jest perfekcjonistą i osobą którą przebywa dużo czasu na serverach CS GO.

Nasze server są to:

-ONLY AWP

-FFA [Mirage/Cache]

Dziękuje za uwagę.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A no i odrazu wiadomo o co chodzi no rozwialiście moje wątpliwości to jak było tak to zdecydowanie zgadzam sie zobaczymy co z tego wyniknie

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i ładnie, trochę już wiemy jak dla mnie na początek wystarczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostają jeszcze do omówienia inne kwestie

1. Lojalność - to się zdobywa a nie kupuje

Tak więc, Ci którzy są z nami od początków wiedzą że gdy przyjmowaliśmy z serwerem kogoś z zewnątrz, to zazwyczaj robiliśmy to na takiej zasadzie

że serwer był stawiany na naszym koncie na hostingu po to by zapobiec ewentualnej ucieczce Head Admina wraz z serwerem w razie jakichś niesnasek

Jak doskonale wszyscy wiemy, przeciętni gracze są przywiązani bardziej do IP w zakładce "Ulubione" niż do forum które odwiedzają tylko gdy zachodzi taka potrzeba.

Wiecie że jestem realistą i biorę taką ewentualność pod uwagę, bo trochę lat już się to w to bawię i widziałem niejedno, a najbardziej zależy mi na Valkiri, dlatego też

w tak trudnym czasie postanowiłem przymknąć na to oko i złagodzić trochę swoje wymagania

2. TeamSpeak - kręgosłup naszego forum

Chłopaki proponowali również że postawią TS'a - chcieli zdobyć na to licencję, co wiązało by się z zmianą adresu forum, a dokładnie jego końcówka na samo .com lub .pl - nie zrobię tego, wolę płacić za TS'a, bo to tak jakbym poprosił kogoś z was o zmianę nazwiska tylko po to by uzyskać jakiś profit - wiecie doskonale że to nie w moim stylu

I najważniejsza kwestia - nie oddam TeamSpeak'a osobom trzecim które dopiero starają się zdobyć nasze zaufanie

Do samych zainteresowanych - chcecie pomóc? Nie ma sprawy, zgłoście się do administratora TS'a on wam powie czego mu potrzeba - będziecie mogli wykazać się umiejętnościami

Może i jestem sceptycznie nastawiony, ale takie branie sytuacji na "chłodno" wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem

Jestem jak najbardziej za dwoma nowymi serwerami, chłopaki dostaną Sourcebans'a, działy na forum (moderatora w nich) i pełną suwerenność w doborze adminów/pluginów/konfiguracji serwerów - ja mogę jedynie podpowiadać/pomóc

Tak więc Ritijo i Friizi macie niepowtarzalną okazję się wykazać i zaistnieć

Temat otwarty będzie jeszcze 24 godziny na wypadek gdyby ktoś chciał jeszcze coś dodać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie