Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

[ON] Szybka rekrutacja na Admina Mirage #1

Rekomendowane odpowiedzi

Administracja może nadać ostrzeżenie, jeśli nie uzupełniłaś/eś wszystkich podpunktów.

Wymagania:

- Ukończone 15 lat (możliwe wyjątki)

- Przegrane na serwerze minimum 6h

- Brak ostrzeżeń na koncie

- Posiadanie mikrofonu

- Brak blokady VAC

Oczekiwania:

- Znajomość regulaminu forum oraz serwera

- Aktywności na forum oraz serwerze

- Kultury osobistej

- Zaangażowania w rozwój serwera

- Współpracy na wysokim poziomie

Wzór podania:

1. Nick:

2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze):

3. Imię:

4. Wiek:

5. Znajomość SMXX (1-10):

6. Sprawny i działający mikrofon:

7. Składka (reklama/psc/przelew/skin):

8. Link do swojego GameTracker'a :

9. Parę słów o sobie:

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:

12. Staż w Counter-Strike GO:

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):

• Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • EafeS pinned i featured this temat
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

1. Nick: 𝙞𝙠𝙧  2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze): STEAM_1:0:163993771 3. Imię: Maks 4. Wiek: 16 5. Znajomość SMXX (1-10): 3 6. Sprawny i działający mikrofon:

1. Nick:Wonderful Turtle         2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze):  STEAM_1:1:93184925 3. Imię: Hubert     4. Wiek: 18 5. Znajomość SMXX (1-10): 4 6. Sprawny i działający

1. Nick: KZJ. 2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze):STEAM_1:1:150438036 3. Imię:Adam 4. Wiek:13 5. Znajomość SMXX (1-10):5 ale się nauczę 6. Sprawny i działający mikrofon: tak 7. Składka

1. Nick:IkaR
2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze):STEAM_1:0:163993771
3. Imię:Maks
4. Wiek:15
5. Znajomość SMXX (1-10):3/10
6. Sprawny i działający mikrofon:Tak
7. Składka (tak/nie):Tak
8. Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/IkaR/145.239.236.12:28005/
9. Parę słów o sobie:Często siedzę na serwerach Valkiri. Lubię wprowadzać porządek. 
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Gram na Miarge od kilku miesięcy, myślę że się przydam. 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1h-2h
12. Staż w Counter-Strike GO:1260h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

1. Nick: 🅿🅻 乃㇄ㄩ乙闩长

2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze): STEAM_1:0:201775894 00:17 97 0 active 196608

3. Imię: Mateusz

4. Wiek: 17

5. Znajomość SMXX (1-10): 3/10

6. Sprawny i działający mikrofon: Tak

7. Składka (tak/nie): Tak

8. Link do swojego GameTracker'a : https://www.gametracker.com/player/🅿🅻 乃㇄ㄩ乙闩长/145.239.236.12:28005/

9. Parę słów o sobie: Lubie grać w CS na mapie mirage, lubie chodzić po kuchni. Chciałbym wprowadzić ład na serwerze jaki obowiązuje na najlepszym serwerze areny 1v1 !

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Tak jak wspomniałem @up chciałem wprowadzić ład, i porządek obecny na arenach.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Teraz po 1/2h

12. Staż w Counter-Strike GO: 331h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Edytowane przez BluZaK
  • Like 1

UkKtr1d.jpg.00c095215ab96245a4ea43895fe2f5f9.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)
1. Nick:Ìorweth
2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze):STEAM_1:1:116983855
3. Imię: Dawid
4. Wiek: 2 dychy stara dupa już
5. Znajomość SMXX (1-10): 5
6. Sprawny i działający mikrofon: tak jest czasami aż za bardzo
7. Składka (tak/nie):dogadamy się
8. Link do swojego GameTracker'a : https://www.gametracker.com/player/Ìorweth/145.239.236.12:28005/
9. Parę słów o sobie: Jestem wielkim fanem wiedźmina oraz innych uniwersum fantasy, kiedyś lubiłem sobie pograć w nogę ale przez problemy z oddychaniem została mi już tylko fifa prócz tego moim hobby jest powkurwianie się w lidze legend oraz nerdzeniu na expowisku w nostale. Jestem trochę pochłonięty netflixem w wolnych chwilach a oprócz tego studiami bezpieczeństwa narodowego.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Byłem już kilka razy byłem administratorem teraz przez koronaferie mam nawet sporo czasu i chęci powrotu do csa więc pomyślałem dlaczego by nie złożyć podania
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Zależy, studia odbywają się w formie internetowej a weekendy pracuje ale myślę że dam radę jakoś "przepracować" swoje
12. Staż w Counter-Strike GO:Będzie z 5 lat mając duże przerwy
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak, (uwaga łamie regulamin) https://www.valkiria.com.pl
Edytowane przez czeresnia
  • Like 1

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)
1. Nick: PrO100WP**De | Valkiria.com.pl
2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze):  STEAM_1:1:155978682
3. Imię: Kuba
4. Wiek: 15
5. Znajomość SMXX (1-10): 1, ale myślę, że się szybko naucze.
6. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście, tak.
8. Link do swojego GameTracker'a : https://www.gametracker.com/player/PrO100WP**De | Valkiria.com.pl/145.239.236.12:28005/
9. Parę słów o sobie: Lubię w wolnym czasie pograć w CS:GO lub w piłkę nożną. 
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ często na serwerze latają HAXY i nie ma ich kto zbanować, po prostu przydam się ;).
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Teraz poświęcam codziennie mniej więcej po 4-6h. Jak już będzie szkoła myślę, że na spokojnie będę grał 2h dziennie.
12. Staż w Counter-Strike GO: Około 1400h, gram od 1,5 roku.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie :(
Edytowane przez pro100
  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do odpowiedzi

@pro100 Podanie zaakceptowane, zgłoś się.....do mnie. Na steam, a później sobie pogadamy na TS. 

Biorę chłopaka pod swoje skrzydła.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
1. Nick: PRo100whEad
2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze): STEAM_1:0:30204764
3. Imię:Michał
4. Wiek: 23
5. Znajomość SMXX (1-10): 3
8. Link do swojego GameTracker'a :https://www.gametracker.com/player/PRo100whEad./145.239.236.12:28005/
9. Parę słów o sobie: Jestem miłym kulturalnym człowiekiem, mieszkam w pięknym mieście zwanym Sosnowiec interesuje się sportem.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Czasami na serwerze panuje nie porządek a ja czuję się bezradny pomogę trochę chłopakom.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h
12. Staż w Counter-Strike GO: Długi jeszcze od czasów 1.6
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałem i nadal posiadam.
  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick: Asz <3

2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze) :STEAM_1:0:135369546

3. Imię: Tomasz

4. Wiek: 15 (w listopadzie 16)

5. Znajomość SMXX (1-10): 1

6. Sprawny i działający mikrofon: tak

7. Składka (tak/nie): Niestety nie mogę

8. Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Asz <3/145.239.236.12:28005/

9. Parę słów o sobie: Poza CS GO nie gram w żadną inną. Dziele komputer z bratem więc czasami pomimo tego że będę aktywny nie będę w stanie wejść na serwer

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym spróbować ponieważ dużo spędzam na tym serwerze oraz Enemy mnie do tego zachęcił

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Podczas koronawirusa 3h dziennie minimum

12. Staż w Counter-Strike GO: Prawie 2500 h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie posiadałem

Odnośnik do odpowiedzi
1. Nick: Mouse ♛ I ♥ Wika
2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze): STEAM_1:1:7480271
3. Imię: Patryk
4. Wiek:22
5. Znajomość SMXX (1-10):4 
6. Sprawny i działający mikrofon: Owszem tak
7. Składka (tak/nie):tak
8. Link do swojego GameTracker'a : https://www.gametracker.com/player/Mouse ♛ I ♥ Wika/145.239.236.12:28005/
9. Parę słów o sobie: Patryk 22 lata lubię psuć samochody
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Bo trzeba wspomóc gwardię adminów a ostatnio dużo cziterów się trafia
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od dnia zazwyczaj jestem codziennie po 16
12. Staż w Counter-Strike GO: Jest
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak nawet tutaj aktualnie jestem adminem 1vs1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 7days unfeatured this temat

1. Nick: KZJ.
2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze):STEAM_1:1:150438036
3. Imię:Adam
4. Wiek:13
5. Znajomość SMXX (1-10):5 ale się nauczę
7. Składka (reklama/psc/przelew/skin):niestety nie mogę
8. Link do swojego GameTracker'a :https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.12:28005/top_players/?qu
9. Parę słów o sobie:Jestem miły i kulturalny lubię grać w piłkę nożną oraz w gry komputerowe najczęściej w cs:go lub farming 19.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:ponieważ często na serwerze ktoś nadużywa mikrofonu albo latają odpały a w tedy nie ma admina.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:zależy ale zapewne minimum 1-2h dziennie.
12. Staż w Counter-Strike GO: 1250h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie
  • Haha 4
Odnośnik do odpowiedzi

@KZJ Podanie odrzucone

Odnośnik do odpowiedzi
1. Nick: $ SilverCup $
2. STEAM_ID: STEAM_1:1:461561827
3. Imię: Marcin
4. Wiek: 18
5. Znajomość SMXX (1-10): 8,5
7. Składka (reklama/psc/przelew/skin): Przelew
8. Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/%24 SilverCup %24/145.239.236.12:28005/
9. Parę słów o sobie: No to nazywam się Marcin, mam 18 lat. Gram w CS o 6 lat. Moje zainteresowania to gierki oczywiście oraz 420.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Administratorem chciałbym zostać z tego z względu, że chce pomagać jak i utrzymywać dobrą rozgrywkę na serwerze, lubię pomagać nowym graczom oraz pomagać stałym graczom.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5-10 godzin, zależy od planów na wieczór.
12. Staż w Counter-Strike GO: 6 lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem admina na kilku serwerach oraz byłem również opiekunem oraz moderatorem więc odnajduje się w środowisku graczy na serwerze.

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

@$ SilverCup $ Podanie zaakceptowane, zgłoś się do mnie na pw/steam

Odnośnik do odpowiedzi
1. Nick: OneShotNowack
2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze):STEAM_0:0:525842702
3. Imię: Szymon
4. Wiek: 19
5. Znajomość SMXX (1-10): 7/10
7. Składka (reklama/psc/przelew/skin):Skin/psc
8. Link do swojego GameTracker'a :https://www.gametracker.com/player/OneShotSlunzok/145.239.236.12:28005/ 2. https://www.gametracker.com/player/OneShotNowack/145.239.236.12:28005/
9. Parę słów o sobie:Nazywam się Szymon Pochodzę z Nowego Sącza i interesuję się mechaniką.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ chciałbym pomóc graczom którzy tej pomocy potrzebują bądź złapać cheatera na wspomagaczach.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4 godzinny dziennie 
12. Staż w Counter-Strike GO: 5 lat
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

@OneShotNowack Podanie zaakceptowane, zgłoś się do mnie na pw/steam

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick:Lucky "Michu" Luke
2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze): STEAM_0:1:149808295
3. Imię:Michał
4. Wiek:18
5. Znajomość SMXX (1-10):9/10
7. Składka (reklama/psc/przelew/skin):tak
8. Link do swojego GameTracker'a :https://www.gametracker.com/player/Lucky "Michu" Luke/145.239.236.12:28005/
9. Parę słów o sobie: Witam bardzo serdecznie, mam na imię Michał i mam 18 lat, ogólnie to chodzę do szkoły na profil informatyk i zarabiam w sklepie Komputronik . Ja jestem taką osobą co lubi wyczilować przy komputerku to znaczy, wypicie piwka lub zjeść coś dobrego, porozmawianie i pożartowanie z innymi rówieśnikami. Mam bardzo dobry kontakt z graczami przebywanym na tym serwerze, przez co jestem przez nich znany. Zależy mi na fajnej atmosfery, nawet opanowanego porządku i kultury na serwerze. Jestem rozmowną osobą która nie ma problemu z porozumiewaniem się z innymi osobami. Jest to w tej chwili jedyny serwer cs:go na którym grywam tak często i przynosi mi on sporo frajdy ponieważ atmosfera i ludzie znajdujący się na nim są bardzo przyjaźni.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Nie raz byłem w tej roli, więc chciałbym się sprawdzić na waszej platformię
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/4h dziennie
12. Staż w Counter-Strike GO: 6 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak i jestem na waszej platformie

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

@Michu Podanie zaakceptowane, zgłoś się do mnie na pw/steam

• Sad 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
1. Nick:Dudson
2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze):STEAM_1:0:508541944
3. Imię:Artur
4. Wiek:20
5. Znajomość SMXX (1-10):8
7. Składka (reklama/psc/przelew/skin): Tak/przelew
8. Link do swojego GameTracker'a :https://www.gametracker.com/player/Dudson/145.239.236.12:28005/
9. Parę słów o sobie:No ogólnie to własnie skończyłem szkołę graficzna i często gram w cs i szczególnie często gram na tym serwerze więc sądzę że
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Często jestem na serwerze teraz jest szybka rekrutacja to stwierdziłem że spróbuje.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:od 2 do 4 godzin
12. Staż w Counter-Strike GO: Około 5k godzin 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak

949175696_Beznazwy-1.png.dec18d66a9032d969a308e8056ff985f.png

Odnośnik do odpowiedzi
1. Nick: kalwas
2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze): STEAM_1:0:430944440
3. Imię: Bartek
4. Wiek: 21
5. Znajomość SMXX (1-10): 4 
7. Składka (reklama/psc/przelew/skin): Tak
8. Link do swojego GameTracker'a : https://www.gametracker.com/player/kalwas/145.239.236.12:28005/
9. Parę słów o sobie: Witam, mam na imię Bartek, mam 21 i jestem studentem filologi angielskiej w Płocku. Moje zainteresowania to gierki (fps) oraz kluby :)
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Zawsze przydadzą się dodatkowe ręce do pracy, a szczególnie w godzinach popołudniowych
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Do 4h dziennie 
12. Staż w Counter-Strike GO: 7 lat
Odnośnik do odpowiedzi

@kalwas @𝗗𝘂𝗱𝘀𝗼𝗻⁰⁷ Podania zaakceptowane, zgłoście się do mnie na pw/steam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
(edytowane)
W dniu 4/10/2020 o 4:45 PM, EafeS napisał:

1. Nick: vixsemty (czasami są malutkie edity w nickname typu prefix [mogę zawsze przestać jeśli wymagane])
2. STEAM_ID (komenda 'status' na dowolnym serwerze): STEAM_1:0:456354833     (profil steam)
3. Imię: Wiktor
4. Wiek: 15
5. Znajomość SMXX (1-10): 9.5 (znam się na częściowym programowaniu scriptów więc te rzeczy mam obcykane, nie daje 10 bo każdemu zdarzy się malutki błąd,
więc wolę zaznaczyć to w chwili obecnej).
7. Składka (reklama/psc/przelew/skin): tak (PayPal)
8. Link do swojego GameTracker'a : ehhh... grałem pod paroma nickname: vixsem (GramNogami) vixsem (GramBezSłuchawek) vixsem (GramBezMonitora) vixsem
(żeby ułatwić sprawę, od razu powiem iż na aktualny stan rzeczy mam ponad 36h przegranych na serwerze).
9. Parę słów o sobie: Jestem Wiktor, mam dużo ambicji, dobrze się uczę i dogaduję z rówieśnikami, mieszkam pod Warszawą, gdzie zresztą się urodziłem.
W wolnym czasie lubię sobie pograć w CS'a oraz pogadać z ludźmi. Mam owczarka niemieckiego i wyprowadzam go codziennie na spacer. Jestem miły, kulturalny,
zrównoważony oraz odpowiedzialny, zachowuję się dojrzale i utrzymuję ortografię na wysokim poziomie, jestem dobry z angielskiego (i wymowa, i pisanie).
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Bardzo podoba mi się ten serwer, chcę wnieść do niego jak najwięcej, zaczynając od miłej atmosfery, kończąc na
łapaniu cheaterów, bo aktualnie dużo ich jest, a admina nie ma na serwerze. Jestem pewien że podołam na stanowisku administratora serwera oraz pomogę
mu się rozwinąć i być jeszcze przyjemniejszym miejscem do grania dla innych.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dużo, aktualnie to codziennie po 3h w górę może i do 6/7, jestem aktywny a zaczynają się wakacje, przez co aktywność się
zwiększy.
12. Staż w Counter-Strike GO: CS'a mam może z 5 lat, grałem na koncie swojego brata kiedyś, lecz na tym - mam chyba z 2lata (500h) nie wspominając właśnie o innym.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na serwerze csa jako admin nie, jedyne co, to chwilowo nabierałem doświadczenia jako developer i właściciel serwera CSGO,
oprócz tego byłem parę razy moderatorem na największych serwerach Garrys Moda DarkRP (największych YTberów) jak Fudgy Gaming i EliteLupu - więc doświadczenie jako takie posiadam.

Pozdrawiam,
Wiktor :)

Edytowane przez vixsemty
  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • EafeS changed the title to [ON] Szybka rekrutacja na Admina Mirage #1
  • 7days featured this temat
  • 7days unfeatured this temat
  • 7days locked this temat
  • 7days unlocked this temat