Skocz do zawartości
mlodykubuus

[Podanie] 1. Nick:BANG BANG BANG BANG BANG BANG

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:BANG BANG BANG BANG BANG BANG

2. Imię:Jakub
3. Wiek:18
3. Znajomość SMXX (1-10): 0/10 Wszystkiego można się nauczyć przecież są poradniki na youtubie lub od admina
4. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/BANG%20BANG%20%20BANG%20BANG%20BANG%20BANG/54.38.49.140:27015/
7. Parę słów o sobie :Jestem jakub gram w csa od 2015 lubie.mam 18 lat lubie sobie pograc w csa 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem Chciałbym zosatać adminiem ze względów by pomogać graczom przeciwko graczą którzy grają na chetach 
9. Podaj STEAM_ID:STEAM_0:0:136077880
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5/6h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):13/14/15/16
12. Staż w Counter-Strike GO:od 2015 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak ,kilka razy sie zdarzyło 
14. Składka (reklama */przelew/sms): Jestem w stanie płacić składki przelewem jak również jestem chętny do reklamowania naszego servera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, że napisałeś podanie. Miałem przyjemność pograć z Tobą dzisiaj i wydajesz się być sympatyczny, a do tego zgłaszałeś podejrzane zachowania.

Jeśli Twoja aktywność na serwerze wzrośnie i będziesz aktywny przez kolejne 3 dni to zaakceptuje Twoje podanie. Daj nam się też lepiej poznać. Przywitaj się z nami i napisz coś o sobie tutaj: https://www.valkiria.com.pl/index.php?/forum/7-przywitaj-siępożegnaj-się/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie