Skocz do zawartości
Biały 2115

[Odwołanie] Twój nick

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Biały 2115
Powód: Wallhack
Admin banujący: amaterasu
Data i godzina nadania bana: 03/24/2020
Serwer: Only Mirage
Mapa: Mirage 
Steam_ID:STEAM_0:1:103270380
Wycinek z konsoli: 
Disconnect: You was banned by admin: amaterasu
Reason: �y 2115 Wallhack
Ban date: 03/24/2020 - 15:19:55
Ban length: Permanent
Read more on the website: http://www.valkiria.com.pl/.
Disconnect: You was banned by admin: amaterasu
Reason: �y 2115 Wallhack
Ban date: 03/24/2020 - 15:19:55
Ban length: Permanent
Read more on the website: http://www.valkiria.com.pl/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@amaterasuJedziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, już od samego początku widać, że gość gra na WH. 

3:32 wcelowuje się najpierw w typa na zakręcie, później w drugiego po prawej stronie.
3:39 nawet głowy nie miał w celowniku.

9:10 przez ścianę

11:32 przez ścianę

13:18 przez ścianę

13:29 już się nawet nie kryje, znów przez ścianę

13:30 przez ścianę

15:37 przez ścianę, ale się przeliczył, bo typ był za murkiem.

17:05, pestkuje póki wie, że wali w ścianę, ale jak gość za smoke wbiega, wali fullauto centralnie w jego model.

22:06 przez sciane od razu w niego

22:18 ciut prefire :D

22:34 przez sciane

Dobra, nie chce mi się dalej rozpisywać. Gość ewidentnie nie gra czysto. 
Nie ma za co Amaterasu

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

1:16 Nie słychać gościa z terro, od razu prefire na prawo 
1:41 Wie że gość jest na balkonie, przepuszcza teammate'a, który w tej sytuacji służy za alibi, samemu nienaturalnie wcelowuje się w shorta
3:39 Pierwszy i trzeci headshot w 1/4
6:39 Celownik już przez ścianę na ReDragona a potem na Micha
7:04 Wychyla bez sensu na mida, tak jakby miał strzelić w ścianę, wie że nikogo tu nie ma, odwraca się plecami i od razu peekuje under
7:26 Refleks w 1/4
7:39 Najlepiej w 1/4, zwróćcie uwagę jak noscopem najeżdża na Micha po czym celuje  bardziej w lewo, zeskując wygląda to jakby strzelał w podłogę po środku undera, lekki flick i frag
9:04 Wybiega z pod schodów patrząc się w pałac, wysrane w rampę póki co, w pałacu jest trzech gości, zerka na rampę, widzi że nikogo tam nie ma więc dojeżdża 
9:19 Terro po lewej biega, słychać kroki, jednak nasz omnibus jest w pełni świadomy faktu, iż za filarem po prawo stoi Der0x, który żadnego hałasu nie zrobił, kilkanaście sekund temu dojeżdża rampę z awką bez obaw, a teraz boi się wychylić na pałac, top kek
13:16 Drugi strzał w 1/4, wcelowany w ciało, w ostatniej chwili przenosi na głowę
15:36 ? XD
16:32 Zabija gościa, 5 terro żyje, ale nasz koleżka klasycznie dojeżdża rampę w dodatku przez smoke'a w idealnym momencie
19:11 Początek rundy, dojeżdża rampę z awką na pewniaka, klasycznie
20:39 To co samo co wyżej tyle, że bez awki, na flash'u uparcie do przodu
22:02 Od razu prefire na róg 
22:08 Wyciąga granat po czym ucieka przed Michem zanim ten się pojawi
22:17 Refleks 1/4
22:29 Jedzie po ścianie za gościem, który wskakuję
27:00 Po raz kolejny godny podziwu refleks, z crosshair placement'em na linii głowy 1/4
32:15 To chyba mój ulubiony, rush'uje under, stoi w rogu, zaczyna podchodzić na walk'u, kiedy ReDragon podbiega zatrzymuje się i strzela z boskim refleksem
32:23 Kiedy Sojpka jest blisko koryguje położenie celownika na linię głowy 1/4
34:50 Another one, dojazd rampy na pewniaka przez smoke'a 
37:11 Najeżdża na ReDragona przez ścianę, którego nie widział wcześniej 
39:40 No tutaj to myślałem, że się zesram ze śmiechu, pominę już to, że kilka sekund wcześniej wcelowany w smoke'a stoi chuj wie po co i przepuszcza teammate'a, który daje mu pseudoinfo, ale tutaj wie, że koleś na górze z awką stoi wcelowany, więc staje w kompletnie bezużytecznej pozycji i pajacuje że niby górę i dół patrzy XD
41:20 Nagle traci pewność siebie i nie rush'uje, od początku wie, że Efi jest w smoke'u
42:45 Ten frag na 1/4
44:57 Biedny Efi po raz kolejny bez szans w starciu z omnibusem

1/4 - prędkość demka

Omnibus - osoba wszystkowiedząca

Generalnie Wallhack używany na on/off, zawsze odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu. Możliwe, że jakiś aim assist wchodził w grę, gdyż często nie trafia banalnych fragów, zero skilla dużo wiedzy.

P.S Der0x kozacką tam głowę mu sprzedałeś w pałacu, pozdro600.

P.S 2 Shaman, bez obaw, mam na to 24h.

Demko: 

de_mirage 2020-03-24 14:32 2020-03-24 15:22
Edytowane przez amaterasu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary nie chce ci nic mówić ale wszystko co napisałeś się zdarza a poza tym nie przypomianam sobie zebym zabil przez sciane czy przez murek to ze zatrzymalem sie w underze jak bys zwrocil uwage w kazdym pierdolonym meczu tak robie jak mam ochote czy pomysl by dojechac under czy patrzec na mida przez smoka rzadko co dojezdzam chyba ze bylo slychac kroki ze cofnal albo po 3 sekudach dojezdam tak samo strzelam przez smolka po 1 badz po 3 sekundach przegralem w ta gre duzo czasu i troche znam timingi "frag na 1/4" co to znaczy insynuujesz ze mam aimbota ?
Moge zagrac na faceicie i wyslac ci demko i porownasz sobie moja gre jezeli to usprawiedliwi to ze jestem czysty bo slowa typu "19:11 Początek rundy, dojeżdża rampę z awką na pewniaka, klasycznie" nie jest zadnym dowodem mam ochote to to robie przepraszam jezeli nie gram jak ty i nie pojmujesz mojej gry "7:26 Refleks w 1/4" po co takie cos piszesz bylo trzeba napisać ze aimbot 
a nie refleks jak masz mnie za czitera bo osoby ktore malo przegraly w ta gre nie powinny administrowac bo jestem pewny ze w calego csa przegralem z 2 razy wiecej niz ty "Możliwe, że jakiś aim assist wchodził w grę, gdyż często nie trafia banalnych fragów, zero skilla dużo wiedzy." zdarza sie nie trafic trudno nic nie poradze no "41:20 Nagle traci pewność siebie i nie rush'uje, od początku wie, że Efi jest w smoke'u" jak jest smolk o ktorego ktos rzucil i jestem nie przygotowany i nie jestem pewny ze jest sam to nie dojezdzam nie znaczy ze mam wh stary jak chcesz kazda sytuacje moge ci wytlumaczyc na ts/discord bo widze nie ze pojmujesz za bardzo tej gry 

Pozdrawiam odezwij sie to ci to naprawde wytlumacze bo nie maja sensu te oskarzenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, amaterasu napisał:

1:16 Nie słychać gościa z terro, od razu prefire na prawo 

/to nie był prefire
1:41 Wie że gość jest na balkonie, przepuszcza teammate'a, który w tej sytuacji służy za alibi, samemu nienaturalnie wcelowuje się w shorta

/nie wiem skąd taki wniosek lol
3:39 Pierwszy i trzeci headshot w 1/4

/w miarę normalne, na demku może to strange wyglądać 
6:39 Celownik już przez ścianę na ReDragona a potem na Micha

/trochę dziwne ale prawdopodobnie random (chyba minuta albo osoby się pomyliły) 
7:04 Wychyla bez sensu na mida, tak jakby miał strzelić w ścianę, wie że nikogo tu nie ma, odwraca się plecami i od razu peekuje under

/poprzednio zrobił to samo i nie plecami tylko zblokował się przy łączniku
7:26 Refleks w 1/4

/no refleks albo triger
7:39 Najlepiej w 1/4, zwróćcie uwagę jak noscopem najeżdża na Micha po czym celuje  bardziej w lewo, zeskując wygląda to jakby strzelał w podłogę po środku undera, lekki flick i frag

/random 
9:04 Wybiega z pod schodów patrząc się w pałac, wysrane w rampę póki co, w pałacu jest trzech gości, zerka na rampę, widzi że nikogo tam nie ma więc dojeżdża 

/słuchaj info jakie m8'y dają, mówili że dużo pałac a tetris clear więc mógł mieć wywalone 
9:19 Terro po lewej biega, słychać kroki, jednak nasz omnibus jest w pełni świadomy faktu, iż za filarem po prawo stoi Der0x, który żadnego hałasu nie zrobił, kilkanaście sekund temu dojeżdża rampę z awką bez obaw, a teraz boi się wychylić na pałac, top kek

/idk jak to skomentować, tak zagrał po prostu, rampę dojechał i zabił bo słyszał a pałacu mógł się obawiać i wiedzieć że 2 będzie z info
13:16 Drugi strzał w 1/4, wcelowany w ciało, w ostatniej chwili przenosi na głowę

/nie przenosi tylko scout się ruszał razem z graczem, strzał ładny siadł ale widać było że sam był zszokowany 
15:36 ? XD

/no strzelił sobie? XD
16:32 Zabija gościa, 5 terro żyje, ale nasz koleżka klasycznie dojeżdża rampę w dodatku przez smoke'a w idealnym momencie

/no może dlatego że na terro ct się napieprzal z terro jednym, nie rozumiem też "idealnym" 
19:11 Początek rundy, dojeżdża rampę z awką na pewniaka, klasycznie

/no random dojazd, mógł akurat tak wymyślić, słyszał terro więc wcelowal się od razu 
20:39 To co samo co wyżej tyle, że bez awki, na flash'u uparcie do przodu

/po fleshu zatrzymał się jednak ale strange to wcelowanie 21:03 co najwyżej, a poza tym w poprzedniej mu się udało to znów spróbował 
22:02 Od razu prefire na róg 

/a gdzie indziej 
22:08 Wyciąga granat po czym ucieka przed Michem zanim ten się pojawi

/zrezygnował po prostu 
22:17 Refleks 1/4

/no refleks albo triger 
22:29 Jedzie po ścianie za gościem, który wskakuję

/random raczej 
27:00 Po raz kolejny godny podziwu refleks, z crosshair placement'em na linii głowy 1/4

/normalne 
32:15 To chyba mój ulubiony, rush'uje under, stoi w rogu, zaczyna podchodzić na walk'u, kiedy ReDragon podbiega zatrzymuje się i strzela z boskim refleksem

/słyszał że nagle coś się dzieje bo wcześniej ci z aparatów na walku, ew wh
32:23 Kiedy Sojpka jest blisko koryguje położenie celownika na linię głowy 1/4

/no nie

//Dodam 33:30 

Dziwne wcelowanie się w rampę i idealny celownik na głowę 

/strange po prostu ale mógł to przewidzieć bo słyszał 
34:50 Another one, dojazd rampy na pewniaka przez smoke'a 

/nic nie słyszał więc dojazd
37:11 Najeżdża na ReDragona przez ścianę, którego nie widział wcześniej 

/chciał picknac więc ogólnie się wcelowal do picka nie na reda, nie zmienia tego że strange i walnęło troszkę wh na twarz 
39:40 No tutaj to myślałem, że się zesram ze śmiechu, pominę już to, że kilka sekund wcześniej wcelowany w smoke'a stoi chuj wie po co i przepuszcza teammate'a, który daje mu pseudoinfo, ale tutaj wie, że koleś na górze z awką stoi wcelowany, więc staje w kompletnie bezużytecznej pozycji i pajacuje że niby górę i dół patrzy XD

/mógł słyszeć dużo terro 
41:20 Nagle traci pewność siebie i nie rush'uje, od początku wie, że Efi jest w smoke'u

/traci? Ktoś mógł być za smokiem dlatego tego nie zrobił, słyszał wcześniej podbiegające terro 
42:45 Ten frag na 1/4

/no flicka dał 
44:57 Biedny Efi po raz kolejny bez szans w starciu z omnibusem

/terro skoczył więc słyszał 

Forma rozpiski długa, szczegółowa i nastawiona na obronę bo chłop został po prostu skreślony. 

Dla mnie za mało dowodów na bana, daje ub. 

Jeśli inne act/mody/właściciel mnie przegłosują i powiedzą ze jednak ban to nie będę się sprzeczał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Gracz odbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat ponownie otwarty

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozpisałem demko do połowy, bo tyle moim zdaniem wystarczy...:
1:40 przez 5 sekund patrzysz tylko w ścianę.. Czekasz aż przejdzie teammate, bo wiesz, że jeden jest schowany za ścianką przed domkiem a drugi na shorcie
3:30 na midzie wiesz kiedy, który, gdzie wychyli
6:10 wcelowywujesz się przez ścianę po kolei
9:03 celujesz w pałac, wiesz, że ktoś tam jest, jak zaczyna uciekać to wjeżdżasz w rampę tak o
9:15 shoulder-picki w deroxa za filarem, o którym nie masz pojęcia
11:10 refleks boga
Moja ulubiona runda, całokształt
13:15 ??? 13:28 Wychodzisz już nawet wcelowany w gościa na zakręcie dokładnie wiedząc gdzie stoi
15:35 Wcelowany prosto w głowę przez smoke'a
16:40 Dojeżdża rampę na wyjebce gdy żyje jeszcze 5 terrorystów
16:55 W momentach kiedy masz terroryste na celowniku próbujesz dokończyć go idealnym sprayem
19:10 Wiesz, że nikogo nie ma na rampie, nawet nie idziesz wcelowany tylko robisz sobie bh ze stairsów na tetrisa
20:35 Znowu na rampę na luzaku, wiesz, że nikogo nie ma. dostajesz pełne mleko, a nawet nie cofasz się z pozycji na której prawie zawsze jest terrorysta czekający na lurka.
22:01 Na ne0na wyszedł z prefire'em
22:13 Dokładnie chowasz się z granatem jak wychodził terrorysta XDD

Na moje spalony, ostatni werdykt zostawiam @Angelelo

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa dosyć kontrowersyjna, i dostałem już kilka wiadomości związanych z nią więc się wypowiem

Co do gracza, możesz mieć i 10lvl Faceit / 5.000 godzin - chociaż każdy profil "prywatny" jest dla mnie gówno profilem, jak i inne smurfy, main'y, nie main'y

Liczy się tu i teraz, jeśli odpalasz się na naszych serwerach, choćby na profilu "Jestem Marlenka" to nie ma żadnych wyjaśnień, więc zrobimy to w miarę demokratycznie

Każda z wyznaczonych przeze mnie osób odda swój głos w sprawie, bez żadnych rozpisek by się nie sugerować czyimś zdaniem

@Lubie 7daysy

@fifik

@KeTaN

Tak lub Nie - jako członkowie AC

@amaterasu

@Shaman

@EafeS

Tak lub Nie - jako admin banujący oraz opiekunowie serwera

@Enemmy

@MichalMP

@Wieszak

Tak lub Nie - jako postronni gracze, posiadający spore doświadczenie w Counter Strike'u

Ostatni głos wydam ja, i wtedy wspólnie zadecydujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

jestem za ub

Edytowane przez Lubie 7daysy
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie odpalony

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Chłop po prostu biega na fragi, sprawdzanie miejscówek na mapie w niektórych momentach gdzie nie ma przeciwnika to są śmieszne, w jednej z akcji w ogóle nie sprawdził miejscówek tylko biegł w strone przeciwników i olał inne miejscówki gdzie mogli stać bo przecież prawie mieli zajętego bsa ale oczywiście wiedział że przeciwnicy są na site i na ławce i takich sytuacji jest więcej. Jak dla mnie piec.

Edytowane przez EafeS
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spalony, obvious af.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

piecyk jak na moje, banicja 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie nie potrafcie sie przeciwstawic adminom badz chcecie sie podlizac albo sie lubicie i nie umiecie powiedziec swojego zdania lubie 7days'y dal normalna odpowiedziec podszedl do tego neutralnie a jak na poczatku ziomek pisze ze jestem odpalony osoby ktore malo co graja na serwerze nie znaja mojej gry to demko moze byc zmanipulowane specjalnie na mnie zeby wyszlo ze czituje bo ja sam tego demka nie widze dlatego tak sądze bo napisane są rzeczy ktorych sam nie pamietam ze tak bylo
Po za tym "Znowu na rampę na luzaku, wiesz, że nikogo nie ma. dostajesz pełne mleko, a nawet nie cofasz się z pozycji na której prawie zawsze jest terrorysta czekający na lurka." kurwa stary jak mialem mleko pelne to nic nie widze to zamiast popelnic glupi blad podczas flesza zostalem w miejscu no kurwa xD tyle godzin w csie masz i nie ogarniasz?
To chyba byl odpalony komputer rano a ty w szkole 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Ciężki przypadek. Większość rozpisanych akcji przez @amaterasumożna sobie darować bo nic nie wnoszą. Moim zdaniem nie ma tu żadnego wspomagania celowania (patrząc na akcje od amaterasu). Piszesz, że przegrałeś w tą grę bardzo dużo godzin, ale poziom gry jest na poziomie le/lem, a gdzie tu jeszcze faceit.... Widziałem tu wielu zdolnych graczy i Ty do nich nie należysz. 

Według mnie WH.

-brak sprawdzania miejscówek (akurat gdy jest pusto)

-kilka razy jechałeś celownikiem za modelem

-strzały zanim zobaczysz model

itp.

Edit1..

@Biały 2115w większość na tym demku nic nie widać, ale zdradzają Cię pojedyncze akcje, dlatego według mnie banicja choć mam mocno mieszane uczucia.

Edytowane przez Wieszak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Panie Wieszaku chce ci powiedzieć że jak gram na serwerze to nie staram się jakoś bardzo bo gram dla fanu a nie tryhardować tak zwanie 
Po za tym "brak sprawdzania miejscówek" rzadko sprawdzam miejscu bo czuje się pewny jak bym miał jakiś zament badz czuje cos to sprawdzam 
"kilka razy jechałeś caleownikime" no zdarza sie sam zobacz swoje mecze samemu tez ci sie pewnie zdazylo to nie jest zaden agrument czy dowod do bana
To nie jesteś tego pewny to stary nie ma wystarczajacych dowodow bo takie akcje co wymienil typu fifik to żaden dowod

Edytowane przez Biały 2115

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz zbanowany

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie