Skocz do zawartości
Wieszak

Perki

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzę z propozycją zmian w perkach:

Wybuchające pociski - z żółtej skrzynki do niebieskiej. Przy większej ilości osób psuje balans

Somsiad - z niebieskiej do czerwonej. Dropi za często i zaczyna irytować jak tyle osób go ma bo nie można perkiem pograć przez 2min nawet :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze za czasów bycia opiekunem coda rozpisałem wszystkie perki i możliwe według mnie zmiany poziomu poszczególnych perków. 

Dodatkowo:

AWP snajper - z żółtej na niebieską

Nano z niebieskiej na czerwoną 

Poligon z niebieskiej na żółtą 

Ewentualnie wprowadzić nowy podział - common rare unique (kolor fioletowy) legendary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak napisał Enemmy, przyda się nowy pdodział. Niebieski nie jest równy niebieskiemu. AWP Snajper, Nano i Betonowe dają ogromną przewagę...

Są perki "czerwone", które dodają nam jakieś stałe boosty i trochę szkoda będzie tam pakować pozostałe itemy, które jednak są trochę inne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do perków, będzie na pewno przebudowa, nie tyle w ich działaniu a właśnie umieszczeniu w skrzynkach wyższego tier'u 

Myślę także nad przebudową magazynu, tak by można było w nim trzymać 1 perk danego rodzaju, co zapobiegnie trzymaniu 1 rodzaju perku który na danej klasie jest over-power

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi