Skocz do zawartości
Mechaniczna Bestia

Call Of Duty Mod CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
  Jestem nowy na forum, jak i na serwerze i ubiegam się o stanowisko administratora serwera (codmod) ale mniejsza z tym.  Tworze ten temat bo chciałbym zapytać o parę kwestii jeśli chodzi o dany serwer ( w tym przypadku wyżej wymieniony) Chciałbym się dowiedzieć i równocześnie zapytać dlaczego nic nie jest robione w tym kierunku? chodzi mi o błedy (bugi) w grze. Daje przykład "Komandos ktróry na pasywnej umiejetności ma 1/1 z noża, to zabija jak każdy inny czyli na kilka machnięć nożem" to jest pierwszy przykład, drugi niech bedzie coś z perkami czyli "cichobiegi" cóż za ironia losu, ze cichobiegi które powinny wygłuszyć bieganie, to tego nie robią czyli nastepny bug. Przydałoby sie "znerfic" niektóre klasy a niektóre "zboostwać" Dajmy sie wypowiedzieć graczom, nie tylko na forum ale niech w grze również zostaną wysłuchani. Jeśli jakiś gracz będzie miał pomysł czy administrator to niech H@ weźmie to do siebie, im mniej błedów tym wiecej ludzi bedzie grało. Na chwile obecną gra wyglada tak. "wchodzi 10 osób, ktoś kto dobrze gra z awp zdobywa perk AWP Sniper i robi 1vs5 gdzie tu sens? Jeżeli ten perk ma być mocny tak jak jest, to niech szansa na jego zdobycie bedzie niższa. Mógłbym jeszcze pisać a pisać co do zmian i ludzie myśle, że przyznali by mi racje ale nie o to tu chodzi, chodzi o to tylko żeby zająć sie troche tym serwerem bo ma potencjał i atmosfere :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie że temat poruszyłeś - szkoda że dostałeś bana ; )
Co do balansu, zbieramy propozycje i raz w tygodniu robimy poprawki przy serwerze, po prostu tak jest wygodniej biorac pod uwagę że większość z nas to ludzie pracujący mający już swoje rodziny itp 

Propozycje składane na serwerze nijak mają się do tej złożonej na forum, bo tutaj można podyskutować a tam zazwyczaj krzyczy jeden przez drugiego, mimo to cieszy mnie rosnąca popularność serwera i że ludzie zaczynają się interesować jego dalszymi losami ;)

hF2wL5h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Poinformowano

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

hF2wL5h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie