Skocz do zawartości
Shikashi

Reset Rankingu i ewentualne jego zmiany.

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, proponuje zresetować obecny ranking lub w ogóle go odłączyć od systemu rang. Pierwsza osoba w aktualnym rankingu ma 30 tysięcy pkt. i według mnie jest to strasznie dużo patrząc na to, że nowy gracz zaczyna przecież od zera. Co prawda punkty rankingu nie są jakimś wyzwaniem do nabicia, tak naprawdę ciężko w rundzie wyjść na minus, ale to wcale nie oznacza że rankingu nie powinno się resetować. Dodatkowo własnie prostota nabijania rankingu jest według mnie trochę żartem, zawsze uważałem że ranking serwerowy jest dla osób które szukają jakiegoś wyzwania na serwerach, które z założenia są dla graczy casualowych, pozwalało to na zabawę nowych jak i bardziej zaawansowanych graczy. Aktualnie naprawdę chyba nie możliwe jest żeby nie wyjść z punktami na plus w rundzie, chyba że nikogo nie zabijemy i to jest jedyna sytuacja, która odejmuje nam te punkty, tak to zawsze jesteśmy chociaż jeden na plus. Ostatnio wróciłem do gry na serwerze po prawie roku przerwy, kiedy grałem ostatni raz ranking był osobny od rankingu rang z komendy !lvl, nie znam się i nie wiem jak to działa, ale skoro kiedyś to było możliwe to czemu by nie spróbować jeszcze raz? Najlepsi gracze za śmierć od nowych powinni być "karani" stratą większej ilości pkt. niż gracze nowi, z dołu tabeli. Przykładowo ktoś TOP1 za śmierć mógłby stracić nawet 20pkt od osoby totalnie nowej (może i więcej chociaż dla mnie to jest granica) a dostawać te 2 lub 3 za zabicie jej. Chyba każdy wie jak to działa i na pewno spotkał się z tym kiedyś na różnych serwerach. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi, często gubię się w długich wypowiedziach więc to co napisałem może czasami brzmieć idiotycznie, heh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

Co do systemu rang, sądzę że jest on lepszy niż system "akumulacyjny" gdzie wbicie rangi to tylko kwestia spędzenia odpowiedniej ilości czasu na serwerze, ponieważ nie ma "punktów ujemnych"

Jednakże weźmiemy Twoje zdanie pod uwagę, przy kolejnym resecie by uzyskać efekt odzwierciedlenia rangi serwerowej z rzeczywistymi umiejętnościami, trochę się tego boję ponieważ taki eksperyment prowadziliśmy już na na serwerze Only AWP i wielu "świeżych" graczy którzy nie potrafili "wyjść z silvera" w końcu odpuszczało i przestawało grać na serwerze, jednakże postaram się by system rankingowy był bardziej restrykcyjny i nagradzał graczy którzy grają lepiej niż przeciętnie ;)

Wybacz że temat wisiał tak długo, jednakże aktualne zasoby czasowe każą mi się skupić na ciągłym ulepszaniu serwera co nie znaczy że nie zaglądam na forum i nie biorę waszych propozycji pod uwagę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi