Skocz do zawartości
kAGE

[Odwołanie] Twój nick

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Nick:kAGE
Powód: Rzekoma obraza 
Admin banujący: Pro100whead
Data i godzina nadania bana: 10.02.2020 20.37
Serwer: AWP 
Mapa: AWP_India
Steam_ID: STEAM_0:1:463786724
Wycinek z konsoli: Disconnect: You was banned by admin: PRo100whEad. | Valkiria.com.pl
Reason: obraza
Ban date: 02/10/2020 - 20:37:30
Ban length: 1 hours 

Ogólnie to sytuacja wygląda tak... Zmieniłem drużynę i powiedziałem ,że "nie chce grać z frajerem" ale nie powiedziałem z kim żeby nie powiedzieć tej osobie bezpośrednio i powiedziałem to do znajomego z serwera i admin dał mi bana za to bo według niego ja go obrażałem a jak kolega chciał się spytać czemu dostałem bana i dopytać adminka to dał mu mute'a. Fajnych macie adminów tak BTW.

Edytowane przez kAGE
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Szybki jesteś kolego haha, to po pierwsze (jeśli chcecie możecie sprawdzić) jego koleżka będziecie wiedzieć który bo adwokat się odezwał pózniej grał w przeciwnej drużynie niż Ja to jak mówisz to do kolegi który gra przeciwko tobie, że nie chcesz grać z frajerem i idziesz do jego drużyny? Po drugie, nie wazne czy powiedziałeś to do mnie (wiekszość z Administracji która zdążyła kolege poznać dobrze wie ze jak wyzwiska z jego strony to tylko w strone administracji) czy nie do mnie a do któregoś z graczy powiedziałeś słowo którego po pierwsze zapewne znaczenia nie znasz a po drugie obraziłeś kogokolwiek nie koniecznie mnie. Kolejna sprawa jest to, że Ja proponuje zastanowić się nad banem permamentym na tego gracza ponieważ jego gra nie ma sensu na naszych serwerach gość wchodzi i szuka zaczepki do którego kolwiek z obecnych na serwerze Adminów.. i psuje atmosferę  na serwerze może dajmy się tutaj wypowiedzieć pozostałym adminom na temat twojego zachowania? :)

PS. Ciesz się, że dostałeś na 60 minut bo nie jeden pewnie dałbym Ci tydzień.

EDIT@: Koleżce twojemu wyjaśniłem za co dostałeś bana ale chyba raz i drugi mu nie wystarczyło wiec zmutowałem (tzn tak mu powiedziałem bo nie chciało mi sie słuchac jego głupiej gadki) oczywiście powiedziałem, że  mut był przez tabele, że tylko ja mógłbym go nie słyszeć a nie mut na serwerze.

Edytowane przez PRo100whEad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Po pierwsze nikogo nie obrażam a po drugie dalej nie rozumie czemu dostałem bana za powiedzenie słowa "frajer" gdzie nawet nie wiesz do kogo to było a od razu się spłakałeś ;P A i jeszcze jedno jak rzekomo obrażam administracje to czemu dalej nie mam perma ? Powiedziałem raz "frajer" i przypominam ,że to nie do ciebie a ty mi dałeś od razu ban.

Edytowane przez kAGE
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwołanie odrzucone. 

Przeczekaj bana, na którego zasłużyłeś. 

Temat zamykam. 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Gracz zbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie