Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

1. Nick: ✪FliP
2. Imię: Filip
3. Wiek: 14, w tym roku 15
3. Znajomość SMXX (1-10): 3-10 , ale mogę się poduczyć.
4. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/filiserek/
7. Parę słów o sobie : Mam na imię Filip, pochodzę z województwa Małopolskiego. Aktualnie chodze do 8 klasy.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem ponieważ, uważam że czas jaki spędzam na serwerze jest dosyć długi, a często zdarza się że jest na serwerze ktoś używający nielegalnego oprogramowania, a nie ma admina i przydałoby się ich więcej.
9. Podaj STEAM_ID: STEAM_1:0:93932484
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Około godzinę dziennie, czasami więcej.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Będę na serwerze po 16:00, a w weekendy ok 10:00.
12. Staż w Counter-Strike GO: Gram od prawie czterech lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie posiadałem.
14. Składka (reklama */przelew/sms): Tak

Edytowane przez FliP
Dodatkowe informacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Wymagania na Admina - ukończone 16 lat moim skromnym zdaniem jesteś jeszcze troche za młody słyszałem ostatnio twoje rozmówki na serwerze Ty jak i zarówno twój kolega banowalibyście wszystkich po kolei wnioskując po waszych rozmowach "pro100 daj bana temu, daj bana tamtemu" Jeśli chodzi o mnie popraw swoje zachowanie, daj się poznać inaczej i wtedy będę na tak póki co niestety.. Nie.

@EDIT: Po kilku dniach grania zauważyłem, że rozmówki dalej się nie zmieniły popychanki słowne z młodszymi graczami, wysmiewanie.. i przede wszystkim nadużywanie mikrofonu znaj moją dobroć bo nie jeden już dałby Ci muta bo nie da sie w spokoju pograć..

Edytowane przez PRo100whEad
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieliśmy już niejednego młodego admina i dawał sobie radę równie dobrze jak jego starsi koledzy, myślę że jeśli wypowiedź innych adminów z serwera Only AWP będzie na tyle dobra by poprzeć jego kandydaturę to możemy dać mu szansę, tym bardziej że ten serwer potrzebuje rozgarniętych adminów.

Zastrzeżenia mam jedynie co do GameTrackera - także zostawię temat otwarty przez kilka najbliższych dni - jeśli Ci zależy to pokaż to i pozwól nam się poznać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Angel a jakie masz zastrzeżenia do game trackera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

player_time.php?nameb64=4pyqRmxpUA==&hos

Może takie? Bardzo słaby gt, przegrałeś raptem 3dni i składasz podanie, na forum aktywność też zostawia wiele do życzenia, popraw obie aktywności i złóż ponownie podanie. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Flip grał pod innymi nickami również, z tego samego konta steam. Po prostu wstaw linki z innymi nazwami Flip. 

Wbrew temu co wykazuje gt, jest to aktywny gracz, którego widuje na serwerze częściej niż większość administracji. Jak na swój wiek jest całkiem dojrzały, nie wchodzi w pyskówki nawet gdy ktoś zaczyna zaczepiać.

zatem jeśli jedynym  mminusem jest gt i wiek, to dla mnie nie ma żadnych minusów i dałbym mu szanse sprawdzić się w okresie próbnym. pozdrawiam

Edytowane przez Apollyon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobnie jak Apollyon muszę potwierdzić ze często zmieniałeś  i dalej zmieniasz  nicki przez co ciężko złapać twoje aktualne gt , moim zdaniem ustaw sobie nick  który będziesz miał do końca uczestniczenia w Valkiri ewentualnie napisz temat w dziale prośba o zmiane nicku. Nie zgodze sie ze zdaniem Apollyon, szukanie twoich gt ze starych nickow a co gorsza ich analiza z uwzględnieniem czasu na serwerze była by mordęga przynajmniej dla mnie . Wszystko oprócz tego jest jak najbardziej okej , według mnie powinieneś nadrobic gt oraz trzymac sie stałego nicku  :) Natomiast jeśli innym to nie przeszkadza chętnie zobaczę cie w tej roli :) 

Na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE 

-Bardzo dużo mówisz, za dużo.

-Nawet się nie przywitałeś w stworzonym do tego dziale.

-Kulturka na  serwerze też kuleje często.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak, przejrzałem jeszcze raz całe podanie oraz odpowiedzi @FliPdo piątku poczekam i przemyślę sprawę Twojego podania. W ciągu tych paru dni @TARAQoraz @PRo100whEadbędą obserwowali jak się zachowujesz, jeśli przestaniesz być taki jakiego Cię opisują to porozmawiamy o następnym etapie. Na razie temat zamykam do piątku 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie odrzucone

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś post a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie