Skocz do zawartości
herszt

HeRsZt KrAsNaLi

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

1. Nick HeRsZt KrAsNaLi
2. Imię:Konrad
3. Wiek: 24lata 
3. Znajomość AMXX (1-10):  1
4. Sprawny i działający mikrofon: Nie 
6. Link do swojego GameTracker'a:   https://www.gametracker.com/player/HeRsZt KrAsNaLi/217.182.198.210:27085/
7. Parę słów o sobie : jestem miłą spokojną osoba potrafiącą zachować się . Interesuje mnie sport   ale jak i rownież  gry komputerowe 
8. Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Chciałbym się sprawdzić czy nadaje się  ale również żeby zapobiec   wtargniecia   na server cziterów  bądź innych odpałów 
9. Podaj STEAM_ID:  STEAM_1:0:2019051710
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: na serverze  mogę poświęcać mnóstwo  czasu  ale mniej więcej dziennie  od  2-5h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):o różnych  w zależności  od  godzin pracy  
12. Staż w Counter-Strike 1.6: Ogólnie  gram  łącznie z 7lat 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie 
14. Składka (reklama */przelew/sms): czemu nie :D

Edytowane przez herszt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, miałem styczność z graczem. Jeśli chodzi o gt to z tego co kojarzę jest to najlepszy na serwerze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak 

Jestem zadowolony z aktywności gracza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam się, ale się wypowiem :D

Tak serio to kosmiczna aktywność i według zapowiedzi ma się utrzymać więc jak najbardziej można wziąć tego sympatycznego Pana na próbę :)

Doświadczenie samo przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie