Skocz do zawartości
kAGE

[Odwołanie] kAGE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kAGE
Powód: Nadużywanie mikrofonu 
Admin banujący: Eafes 
Data i godzina nadania bana: 21.01.2020 około 19.20
Serwer: Only AWP
Mapa: awp_rp_valkiria_M
Steam_ID: STEAM_0:1:463786724
Wycinek z konsoli: Nie znalazłem.

Dostałem mute'a za nadużywanie mikrofonu gdzie grzecznie pytałem się o powód bana gdzie admin nie potrafił odpowiedzieć przy tym karząc mi się zamknąć i inny nieznajomy z serwera wyzywał mnie cytuje "zamknij pizde pajacu jebany" i nie dostał bana za wyzywanie ale jak ja chcę się tylko dowiedzieć za co dostałem żebym ewentualnie nie robił tak na przyszłość to pan admin daje mute'a bo nie potrafi odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od faktu że napisałeś 2 odwołania, jedno kasuje. Druga kwestia - @EafeSoraz ktoś z ac teamu się tu wypowie po wyjaśnieniach @KeTaN @Lubie 7daysy

Jeśli oni nie będą w stanie podjąć decyzji, ja ją podejmę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś hitem. Piszesz odwołanie z muta które dostałeś na 30 minut. Oczywiście mute był słuszny po raz drugi bo nie umiesz czytać postu we własnym wcześniejszym odwołaniu i głupio pytałeś się czemu nie podałem dokładnego powodu muta i powiedziałem ci że masz to na forum a ty i tak robiłeś swoje więc dostałeś wyciszenie na 30 minut za nadużywanie mikrofonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Enemmyjak już zapowiadalem do jutra nie jestem w stanie obejrzeć dema, jeśli był to mute na 30m to nie ma z czego dawać ub.

Napisz skargę albo niech moderacja przeniesie do działu skarg :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to w takim razie skoro taka jest decyzja, temat zamykam. Mute już minął z tego co się orientuje więc jeśli @kAGEmasz jakieś wątpliwości to zapraszam na tsa albo do @EafeSna pw, myślę że z chęcią Ci odpowie na każde pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Gracz odbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie