Skocz do zawartości
Shaman

[Zgłoszenie] Nick

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Kaiser
Serwer: OM
Data: 18.01.2020
Mapa: Mirage
Opis sytuacji: Przyuważyłem typa, że coś za dobrze strzela przypadkiem. Ale jak byłem na spect i go obserwowałem, to nic się nie działo. Jakby wiedział, że go obserwuję.
Dowody (SS / Demko): http://719300.node44.pukawka.pl/dem-de_mirage-1579342355-1579344904.zip
IP / Steam_ID: STEAM_1:1:529675889

1:48 W banie mimo, że celownik był w innym wymiarze

5:52 to samo

7:48 to samo

12:55 to samo

23:53 to samo

26:30 to samo

27:42 to samo
33:56 to samo

39:18 to samo

41:22 to samo
Szkoda ze jeszcze z drugiej mapy nie ma dema, ale  typ wydał mi się podejrzany i mimo, że nie mówiłem nic o triggerze, dostałem info od ludzi, że gra jak na triggerze, z jego teamu. Jak mu o tym powiedziałem, żeby triggera nie włączał, to mówi, że nie wie co to jest :D
Nie wiem, zdarza się, że nabój trafia w banie mimo, że był gdzieś indziej celownik, ale kurde, nie cały czas :D
Oceńcie sami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Skarga niesłuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie