Skocz do zawartości
Nori

[Podanie] Nori :D

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Nori 
2. Imię: Michał
3. Wiek: 16 
3. Znajomość SMXX (1-10): 8-10
4. Sprawny i działający mikrofon: W pełni sprawny
6. Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Nori/145.239.24.170:27190/
7. Parę słów o sobie : Jestem w miarę spokojnym człowiekiem ,opanowanym i potrafiącym rozwiązać większość problemów, ćwiczę pływanie oraz grę w piłkę nożną . Staram się nawiązywać miłe i przyjazne kontakty z każdym człowiekiem  nie zależnie od wieku ani płci oraz pomagać im w razie każdej potrzeby. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Powodów może być wiele, głownie irytują mnie osoby łamiące obecny regulamin serwera lub osoby grające z programami wspomagającymi , zdarza się ze trafiam na ludzi którzy maja gdzieś ustawione zasady i psują piękną społeczność serwera AWP. Takim czynom należy postawić kres dla dobra serwera. Również powodem jest mała frekwencja adminów na serwerze a czasem nawet ich brak.
9. Podaj STEAM_ID: STEAM_1:0:166953373
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na owym serwerze potrafię spędzić przy dobrych wiatrach i społeczności nawet cały dzień. Natomiast w ciągu tygodnia około 30h.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Jestem w stanie grac i spędzać służbę na serwerze od 14.00 do 20.00  podczas dni roboczych. Natomiast w weekendy jestem nastawiony na grę od 16.00 do 22.00
12. Staż w Counter-Strike GO: 1000h / Ogółem gram 4 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem , właśnie na tym serwerze 
14. Składka (reklama */przelew/sms): Jestem wstanie płacić składki przez PSC.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek

+/- sm

+mikrofon

+czas na serwerze

+składka

+/- doświadczenie

Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek

+doświadczenie 

+smxx

+aktywność na serwerze 

Na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek 

+doświadczenie

+czas poświęcony na serwerze

Oczywiście, że na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogarnięty, aktywny, posiadający umiejętność napisania normalnego podania :tears:

Jak najbardziej na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek

+/- sm

+mikrofon

+czas na serwerze

+składka

+/- doświadczenie

Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadałeś już admina, dobrze się sprawowałeś. Myślę, że można dać Ci szansę. Na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie