Skocz do zawartości
EafeS

[Podanie na opiekuna] EafeS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: EafeS
2. Imię: Miłosz
3. Wiek: 17 
3. Znajomość SMXX (1-10):  Myślę że 4
4. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Link do swojego GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/EafeS Valkiria.com.pl/145.239.236.12:28005/
7. Parę słów o sobie : Od ponad roku z przerwami jestem Adminem serwera Only Mirage. Staram się dobrze zachowywać na serwerze oraz dbać o jego dobro. Oprócz tego interesuję się kulturystyką oraz e-sportem.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chcę zostać opiekunem by w jakimś stopniu pomóc w utrzymaniu serwera oraz spróbować nowych rzeczy.
9. Podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:174558984
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: minimum godzinę dziennie chyba że mi coś wypadnie
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zazwyczaj dni robocze 16-23 weekendy 13-23
12. Staż w Counter-Strike GO: około 6lat (ponad 8000hrs na wszystkich kontach które posiadałem)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak. posiadam
14. Składka (reklama */przelew/sms): psc/skiny

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem dzisiaj z @Enemmyi to był nasz pomysł by właśnie @EafeSprzejął rolę Opiekuna na serwerze, jako osoba która spędza na serwerze więcej czasu od nas, czekam na wypowiedzi adminów serwera Mirage Only co sądzą o naszym kandydacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Utrzymuje porządek na serwerach, ogólnie przykładny admin only miraga. Jestem na TAK.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ryjku, toż ja tam nikogo innego nie widzę ;) Facet zawsze sprawnie i konkretnie działa, komunikatywny, nigdy nie miałem z nim problemów, a jak trzeba to i admina potrafi opier****......skrytykować :P Wie co robi, chociaż rzadko go widuję, ale jak już jest i ludzie piszą o cheaterach, to zawsze ciężko z nim wygrać wyścig kto pierwszy da bana :D I w drugą stronę, upewnia się zanim sypnie banicją. Jestem bardzo na tak.

• Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne że tak, pomocny, uczciwy, ma pazura w sobie na 100% sie nada :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojesu

Oczywiście że jestem na tak!

Miły, pomocny, pomoże jeśli coś trzeba

Myśle ze dałby rade jako opiekun serwera

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, spędza na nim najwięcej czasu 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem o tym z @Angel żebyś to Ty przejął moje stanowisko opiekuna mirka, na serwerze jesteś często, na forum aktywny - nie mam zastrzeżeń. Jedno co mnie martwi to momentami Twoja kultura na serwerze (doskonale wiesz o czym mówię). Swoją drogą to nie ma czegoś takiego jak podanie na opiekuna, wiem że nie ma żadnego wzoru ani informacji o wymaganiach ale nie nie ma rekrutacji na opiekuna (to jest akurat sytuacja wyjątkowa). Opiekun ma inne zadania i musi posiadać inne kwalifikacje od tych które są wymagane na admina. 

Podanie zostawię otwarte do jutra do godzin nocnych (1-3) żeby w razie jakby ktoś miał coś do dodania to mógł to jeszcze zrobić.

@edit

Tak samo jak w kwestii podania one tapa, nikt nic nie dodaje więc akceptuje podanie. Na razie będziesz pod moją opieką i nadzorem, na start będę Ci pomagał z serwerem dopóki nie zaczniesz sam ogarniać

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie