Skocz do zawartości
EafeS

Propozycja- Testvip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ogólnie ostatnio wpadłem na pomysł by dla nowych graczy wznowić testvipa tylko jednak by go dostać trzeba by coś zrobić.
1. Zarejestrować  się na forum

2.Oddać głos w głosowaniu na serwery ( zamieszczony by został link do głosowania i gracze by po prostu wpisywali)
3.Dołączyć do grupy Valkiria.com.pl na steam
4.Polubić fanpage

Oczywiście trzeba by było stworzyć 1 ogólny temat by gracze mogli tam wpisywać swoje steamid by łatwiej by im go dać i przy okazji weryfikować osoby.

Myślę ze tak na 3dni by było to w miarę ok. Być moze zdobędziemy  nowych uzytkowników którzy  zainteresują się forum i na nim zostaną i się czymś na nim  zajmą.

(Propozycja ta dotyczy wszystkich serwerów)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na serwerze Only AWP to bezsensu bo tam każdy ma vipa ale na innych serwerach to może być dobre

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy naprawimy już vipa na naszych serwerach będzie można o tym pomyśleć. Pomysł wydaje mi się bardzo dobry. Zachęci to na pewno nowych graczy do rejestracji na forum. Tylko nie można też dawać za dużych wymagań. Wydaje mi się, że rejestracja na forum i dołączenie do grupy steam by wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@EafeSmoim zdaniem to za duże wymagania na zdobycie testvipa; moim zdaniem wystarczyłoby się zalogować i wpisać do odpowiedniego tematu. Wtedy by dostawało się naszego testvipa i moim zdaniem powinnien on być na 3 dni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja zostanie dodana w ten sposób że gracz należący do naszej grupy STEAM otrzyma VIP'a - na kilka dni/godzin lub nawet na stałe, wszystko zależy od kondycji finansowej forum

Propozycja wpisana do wdrożenia

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Propozycja zaakceptowana

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie