Skocz do zawartości
Enemmy

[Moderator] Enemmy

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Imię:  Maksymilian

Kontakt:  steam/forum w ostateczności msg

Coś o sobie:  Jak widać po kolorku to jestem u nas opiekunem CoDa. Pomijając moje stanowisko to jestem nałogowym palaczem (palę duuuuuużo), na co dzień pracuje i w wolnych chwilach (mało tych chwil nie powiem :D) pogrywam sobie w różne gry, jeżeli są jakieś pytanka co do mnie (poza prywatnymi) to z chęcią na nie odpowiem :) 

Czy miałeś już Moderatora? Jeżeli tak to jakie masz doświadczenie?:  Zasadniczo nie miałem ale no jest takie powiedzonko że Rzymu nie zbudowano od razu :D

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na forum?:   Teoretycznie 2-3h takiego hardego siedzenia na forum, w praktyce mam cały czas otwarte okienko z forum więc jestem na bieżąco ze wszystkim 

Znajomość Regulaminu: Myślę że od momentu jak wróciłem na stare śmieci nie złamałem jeszcze nigdy ani jednego punktu regulaminu i staram się egzekwować go wśród użytkowników

Dlaczego akurat Ty?: Od kiedy ś.p Syzyf odszedł z szeregów zielonych zwolniło się miejsce (nad czym ubolewam :() więc postanowiłem wypełnić puste pole. A tak całkiem poważnie to spędzam dość sporo czasu na forum i jeśli mogę się przyczynić do czegokolwiek w tej materii to chętnie podejmę się tego :D 

Edytowane przez Enemmy
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś osoba pełną optymizmu oraz zawsze chętny do pomocy co się ceni.  Mamy podobną wizje co do forum wiec myśle że to dodatkowy plus. Komunikacja z Tobą jest również na wysokim poziomie. Jestem na tak z fartem mordeczko ;)

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanko napisane bardzo dobrze, staż na forum jak najbardziej na +, dojrzały chłopak, jestem jak najbardziej na TAK

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Nie wiem czy ja się mogę wypowiadać, ale Wrogu zawsze na tak :D

RZECZOWY, KONKRETNY, zawsze na wysokości zadanie, nie *****li się w tańcu, przyjazny człowiek.

Edytowane przez Shaman
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na TAK, jeśli jest miejsce. Trochę się znamy i wiem, że porządny z Ciebie chłop. Podanie bardzo ładnie napisane, poza tym mógłbym wymieniać na twój temat same pozytywy i nic niegatywnego nie przyjdzie mi nawet do głowy. Jedyna rzecz na nie to to, że ostatnio mnie we Wrocku nie odwiedziłeś, ale cóż..kiedyś nadrobimy ;)

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek

+aktywność na forum 

+ogarnięty 

Nie znam jakoś super bo za mało na codzie gram :pouring: ale po samych wpisach na forum można stwierdzić że spoko chłop, jak najbardziej na tak! 

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś z nami długi czas i nadajesz się na to stanowisko jak mało kto :D Z chęcią przyjmiemy nowego moderatora. Pomożesz trochę Minnie w sprzątaniu ^^ 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znamy się już jakiś czas i to, co mogę powiedzieć o Tobie na pewno, to że zależy Ci na rozwoju Valkirii i zawsze w miarę własnych możliwości starałeś się pomagać. 

Podoba mi się to, że starasz się egzekwować regulamin od użytkowników forum, a nie tylko na serwerach, a to w końcu jedno z zadań Moderatora.

Nie mam zastrzeżeń ani do aktywności (...:trol2:) ani do znajomości regulaminów. Jesteś osobą dojrzałą, posiadającą własne zdanie i myślę, że dobrze się dogadujemy. 

Podanie napisane poprawnie, i choć mogłeś napisać w nim więcej, to wiem że nie należysz do najbardziej wygadanych osób na świecie.

Dam Ci szansę i liczę na to, że mnie nie zawiedziesz.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie