Skocz do zawartości
Calcium

Podanie Calcium

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

1. Nick: Calcium
2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 19
3. Znajomość SMXX (1-10): 5/10 Umiem posługiwać się komendami rcon równie zręcznie co smod(punkt 4), by sprawnie zarządzać serwerem.
4. Sprawny i działający mikrofon: Jest
6. Link do swojego GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/Calcium/145.239.236.12:28005/  jednakże są kolosalne różnicaepomiędzy statystykami z gametrackera a rzeczywistymi ,aktualnie zajmuje 8 miejsce w samym rankingu, natomiast 20h  według  serwerowego licznika pod komendą /lvl
7. Parę słów o sobie: Pochodzę z małopolski, jestem bardzo charyzmatyczną osobą optymistycznie podchodzącą do zasadniczo każdej sprawy, interesuję się astronomią już za bachora wierzylem w ufa i inne dziwne rzeczy, lubię spędzać czas przed komputerem, szczególnie zbakany przez to też owy incydent umożliwia mi włożenie w serwer ogromnym pokładów godzin i przy tym pożytecznego stróżowaniu serwera.  

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:  Edit:  /Jestem wstanie płynnie usuwać cheaterów za pomocą wiedzy na temat gry i umiejętnościach graczy, w dzisiejszym Cs;go wśród prime noprime jest rzesza ludzi grających na wspomagaczach, dlatego też ważne jest aby administratorzy podejmowali się częstej uwagi na graczy aby gra była przyjemniejsza./     a
9. Podaj STEAM_ID: STEAM_1:0:455189005 
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 30h w tygodniu 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codziennie, nie zajmuje się aktualnie niczym. 
12. Staż w Counter-Strike GO:  6 lat/4 lata na poważnie 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, wiele razy nigdy natomiast na OnlyMirage albo nie pamiętam po prostu. był też jailbreak także pracowałem z wieloma osobami, ze wszystkich stanowisk rezygnowałem po jakimś czasie, nigdy nie zdegradowano mnie z pozycji.
14. Składka (reklama */przelew/sms): SMS albo przelew jeszcze dopowiem. 

15, swój wkład w forum jak najbardziej poprawie 

Edytowane przez Calcium
Reklama
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Wydaje mi się że dysponuje większą wiedzą niż przeciętny admin, i mógłbym płynnie usuwać cheaterów z serwera, na serwerze nie często widuje się bany permamentne, a przecież powinna ich być masa.

Powinna być ich masa? W jakim znaczeniu? Ranga admina nie jest po to by bić rekordy w bansie na permy. Jeżeli byłeś świadkiem gdy admin nie zbanował (twoim zdaniem) czitera lub gdy był cziter a nie było admina to dla czego nie widzę zgłoszenia w dziale zgłoś czitera z Twojej strony? Skoro dysponujesz większą wiedzą to rozpiska demka nie stanowi dla Ciebie problemu ;)

Dodatkowo edytuję twoje podanie ponieważ dałeś reklamę.

Edytuj: pkt 14, jeżeli nie jesteś wszystkiego pewien nie składa się podania.

Co do samego podania:

Jesteś świeżym użytkownikiem forum ale aktywnym więc wierze że aktywność zostanie bez problemu poprawiona +

Wiek +

Samo podanie nie jest napisane na kolanie +

Gt +/- 

Byłbym za okresem próbnym jeżeli na rozmowie z Michałem dobrze wypadniesz ;) 

Na TAK.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Jestem na TAK

+ Wiek 

+ Podanie

+/ gt

EDIT:  Po głębszym przemyśleniu zrobiłbym to co ze mna czyli poczekal przynajmniej tydzień, żeby poprawił aktywność na forum jak i na serwerze, ponieważ nie widziałem Cię na serwerze np. jakieś 3tyg temu.

Edytowane przez Smudis
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, ciężki temat. Jeśli wyznacznikiem jakości adminowania jest ilość banów, to Ennemmmmyy jest nie do pokonania. 
Pamiętaj też, że i nas obowiązują reguły podczas banowania. Ban musi być DO UDOWODNIENIA na 100% bez wątpliwości z obserwacji potwierdzonych demkiem. 
Nie "bo mi się wydaje". 

Druga sprawa, jesteś dość świeży z tego co ja kojarzę na serwerze, nie znam Cię za dobrze, poczekałbym z tym adminem, zobaczył czy aktywność na forum będzie i jak tam się zachowujesz zazwyczaj w grze :) 

Widać, że poświęciłeś dużo czasu na rozpisanie podania, widać, że ogarniasz temat CSa, widać, że chcesz pomóc katować cheaterów, to wszystko na plus.

Ogólnie jestem na TAK, ALE poczekałbym jeszcze z tydzień, czy dwa ;) 
Na próbę można dać najwyżej, jak będzie dobrze, to dobrze, jak nie, to nie.

Używa linuxa? Na pewno hacker :D

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry gracz serwerowy. Wiek +, gt +/-. Jestem na TAK

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek

+staż

+składka

Na serwerze Cie chyba nigdy nie słyszałem, ale to może przez moją nieuwagę.

Jestem na tak

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

Dobrze ze poczekałem z tym podaniem bo byłem świadkiem jak nazwałeś gracza  cyt "frajerem jebanym" na czacie tekstowym. Kilkukrotnie słyszałem z twojej strony wyzwiska w kierunku innych graczy kiedy byłem na ukrytym.

Wszystko by było dobrze gdyby nie twój wulgarny język i czasami brak szacunku do innego gracza. Jeśli się sytuacja nie poprawi nie ma mowy byś u nas został adminem. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popraw GT od kilku dni słabo wg tego co podałeś. Popracuj również nad emocjami tak aby uzyskać poparcie adminów. Zapraszam do złożenia podania za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie odrzucone

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś post a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,

Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie