Skocz do zawartości
Angel

Valkiria przekaże 100kg karmy dla schroniska w Katowicach! [Edycja II]

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani! ;)

Miałem ten temat rozpisać już dwa dni temu, równo rok po udanej zeszłorocznej akcji tego typu ;)

Jednakże miałem sporo na głowie i pisze go dopiero dzisiaj, co dokładnie zamierzamy?

Nie będę się tutaj rozpisywał tylko odeśle was do tematu sprzed roku:

Akcja jak najbardziej się udała więc zamierzamy ją ponowić, jednocześnie usprawniając

Co zamierzamy zrobić?

Przeprowadzić zbiórkę na naszym forum

Przekazać składki adminów z naszych serwerów na rzecz tej zbiórki

Poprosić administrację Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach by pozwolili nam odwiedzić psiaki i w tym roku również koty, przekazać żywność / ewentualnie ciepłe koce jeśli uda się uzbierać odpowiednią kwotą, będę jeszcze rozmawiał z schroniskiem na temat tego czego aktualnie bardziej potrzebują

Jak możesz nam w tym pomóc?

Udostępnij ten temat na swoim Facebook'u - Nasza akcja na FaceBook'u

Wspomóż nas dowolną kwotą, a w odpowiedzi wpisz kwotę przelewu by można było śledzić zbiórkę na bieżąco poprze nasze forum

Polub stronę Schroniska w Katowicach na Facebooku - Schroniska dla Bezdomych Zwierząt w Katowicach - LINK

W tym roku postanowiliśmy udostępnić dla was większą możliwości wpłat

1. Przelew - wtedy na konto zbiórki trafia 100% waszej wpłaty

Aneta Kmiecik

ul. Żabik 11/412

43-178 Ornontowice  

Numer konta: 87 1050 1634 1000 0097 1199 3809

2. PayPal - również 100% trafia na konto zbiórki

tomasz.knapczyk1992@gmail.com

3. Skinem - wtedy na konto zbiórki trafia 60% ceny rynkowej skina

Tak jak w zeszłym roku, prosiłbym wszystkich wpłacajcych o wpisywanie się w temacie co pozwoli uniknąć chaosu, również dla wszystkich którzy nas wspomogą zostanie udostępniona faktura/faktury z zakupu na rzecz schroniska, nie bierzemy z tego nic, a transport organizujemy we własnym zakresie

Wszystkie osoby zamieszkałe na śląsku mogą wybrać się z nami by przekazać dary, po wcześniejszym skontaktowaniu się ze mną ;)

I w tym roku by was trochę zachęcić mamy specjalny prezent, każda osoba która przekażę przynajmniej 50zł dostanie u nas VIP'a na wybranym przez siebie serwerze na 12 miesięcy, czyli do następnej zbiórki! ;)

VIPy będziemy przyznawać w dniu przekazania na rzecz schroniska czyli w okolicach Bożego Narodzenia, więc już teraz możecie sobie sami sprawić prezent gwiazdkowy

Aktualnie zebrano: 1122zł

• Like 7
  • Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ode mnie to co miało iść na CODa czyli 50zł :) 

• Like 5
  • Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i nie wspomniał nic o tym, że to ja w tym roku przypomniałem o akcji... Ehh... :D

spacer.png

200 zł ode mnie pod naciskiem Matyldzi :P

• Like 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też dołoże swoją cegiełkę - 40zl :)

• Like 5
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20zł - skinem

• Like 6
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 złociszy :D

• Like 5
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Póki co 50zł, ale będzie cyklicznie na pewno bo jednak warto.

Edytowane przez eXe.
  • Like 5
  • Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie 50zł poszło od nas. @MinnieMouse

• Like 5
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DupShot@Undead Fox@Wieszak@eXe.@blue03mati@Enemmy@KoteQQQQ

Wpłaty potwierdzone i podliczone w pierwszym poście ;)

Pragnę również zachęcić innych do wpłacania, i pamiętajcie że nawet najmniejsza wpłata się liczy, niech będzie ona trybikiem w wielkiej maszynie, a im ich będzie więcej tym maszyna będzie bardziej wydajna - tym bardziej biorąc pod uwagę że udało się nam zejść z ceną puszki karmy do 6.5zł - mówimy oczywiście o dobrej jakościowo karmie a nie byle czym byleby tylko zapchać brzuszki ;)

Rozmawiałem wczoraj z przedstawicielami schroniska czego potrzebują w tym roku, podali mi nazwę karm dla kotów/psów i szczeniaków, dodatkowo poprosili o koce/obroże i smycze - jak wiadomo zima za pasem, więc możliwość wyścielenia budy ciepłym miekkim kocem będzie dla tych stworzeń uchyleniem im nieba ;)

• Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

50zł. Just went away ;)
Vipa nie potrzebuję ;)

Edytowane przez Shaman
  • Like 5
  • Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Shamanprzelew potwierdzony ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak narazie 20zl pp poszło :>

• Like 7
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SobekPGPrzelew na kwotę 150zł zaksięgowany.

Podziękowania kierujemy do niżej wymienionych osób z sieci https://pogrywamy.pl/

xdbx, Vakos, Brawurowy, kolaokl, Lazarus, Lukensky, foczixx, Unistka,@SobekPG.

Jeszcze raz dziękujemy za okazane wsparcie ;)

• Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny zaksięgowany przelew z poza sieci od mojego kolegi z pracy na kwotę 150zł.

Karol. D. (Wonski) @Wonski

Dziękujemy :)

• Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaksięgowany przelew na kwotę 60zł od mojej koleżanki z pracy - Orietto dziękujemy ❤️

• Like 2
  • Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam witam, pora trochę ożywić temat a więc tak, zbiórka potrwa najpewniej do 15 stycznia, wtedy też podliczymy wszystko i zamówimy ile się tylko da - pytacie dlaczego?
A więc tak święta to czas wydatków na wigilię/prezenty itp - mimo to świetnie się zorganizowaliście i udało uzbierać się niemałą kwotę za co wielki szacunek dla was ;)

Druga rzecz to taka że aktualnie borykam się z naprawą samochodu - a jak wiadomo paczka od nas sama na piechotę nie pójdzie, no chyba że spróbuje jej dorysować nóżki :D

No i trzecia sprawa najważniejsza - większość z nas 10-tego ma zazwyczaj wypłatę/pensję (zwał jak zwał) więc spokojnie, jako inicjator zbiórki również dorzucę od siebie kilka groszy

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wonski melduje 200 poszło 

• Like 1
  • Thanks 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KGBHHXp.jpg

Młody (Szymek) zwinął dziadkowi stówkę i dorzuca do puli

Z dniem dzisiejszym składka zostaje zamknięta z wynikiem 1122

Ja zabieram się za składanie zamówień, dogadanie dokładnego terminu przekazania darów dla schroniska - także obserwujcie bacznie wątek! ; )

Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękujemy, osoby które dokonały wpłat otrzymają ode mnie skany faktur/rachunków w celu rozliczenia ze zbiórki ;)

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema siema!

Na wstępie wybaczcie za tak duże opóźnienie, ale wszystko się udało - dzisiaj odebrałem ostatnie paczki z karmą
Spowodowane było to między innymi tym że chcąc kupić jak najwięcej popisałem kilka maili do producentów czy nie sprzedadzą nam karmy w cenach hurtowych jako że idzie to na tak szczytny cel, mówiąc kolokwialnie zostałem "olany" ponieważ większość chciała za to nie wiadomo jakiej reklamy której nie byliśmy w stanie im zapewnić.

Więc odpuściłem to sobie jako że działamy praktycznie in cognito ; )

Następnie musiałem się zmierzyć z panem kalkulatorem, opiniami ludzi na temat danej karmy, jej składem itp

Ciężka przeprawa :D

W tym roku dostarczamy karmę zarówno dla psów jak i kotów, więc chcieliśmy jak najbardziej urozmaicić to co tam zawieziemy - czego wynik widzicie na zdjęciu poniżej

QhKEMso.jpg

Teraz pozostało nam tylko skorelować grafiki pracy z osobami które zgodziły się ze mną jechać, dogadać wszystko z panią koordynatorką i myślę że uraczę was kilkoma zdjęciami może nawet filmikiem z przekazania karmy ; )

I tak jak powiedziałem na samym początku, wszystkie osoby które wpłaciły dowolną kwotę dostaną skany/zdjęcia rachunków za zamówienie tak by nie było niedomówień

No i na koniec, serdecznie dziękuje wam drodzy użytkownicy, bez was by się ta akcja nie udała, liczę że wybaczycie mi ten poślizg czasowy, jednak sprawy prywatne oraz prowadzenie forum również mnie trochę przytłoczyły, liczę że następne tego typu akcje będą szły coraz szybciej i sprawniej, chociażby tak jak pierwsza edycja!

Jeszcze raz wielkie dzięki i śledźcie temat na bieżąco

@Angel

• Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Dodam coś od siebie, bo mogą pojawić się pytania typu: Dlaczego nie została kupiona karma ta co rok temu?

Odpowiedź jest prosta: Dolina noteci zawiera jaja, ziemniaki i drożdże ;)

Rocco, Gran Carno są to karmy bez takich dodatków.

Każdy doskonale powinien wiedzieć, w jakim stanie są tam niektóre zwierzęta, dlatego tak ważne jest by zapewnić im jak najlepsze żywienie. Od tego zależy ich kondycja w bardzo dużym stopniu.

W imieniu Buniaczka, która już parę ładnych lat temu opuściła schronisko, i innych psiaków i kociaków, które czekają nadal na dom, jeszcze raz dziękujemy ;) 

spacer.png

P.S. Może ktoś z was poszukuje, bądź byłby w stanie przygarnąć któreś zwierzątko ze schroniska?

Popatrzcie na te pyszczki, czyż nie zasługują na dom? ;) 

spacer.png

spacer.png

(Zdjęcia ze schroniska w Katowicach https://www.schronisko-katowice.eu/)

Edytowane przez Malina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi