Skocz do zawartości
kapizx

skarga

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Nick oskarżonego: Eafes
Data: 06.12.2019 godzina 15:35 około
Mapa: awp_host_valkiria
Opis sytuacji: mój kolega o nicku Bumblebee dostał bana bez powodu oraz admin ogulnie nadużywał swojego panelu
Dowody (SS / Demko): ss nie zdążyłem zrobić a demka jeszcze nie ma
IP / Steam_ID: STEAM_0:0:436060947

Edytowane przez kapizx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już masz zamiar na mnie pisać skargi to chociaż byś poprawnie używał ortografii.

Po pierwsze twój kolega dostał słusznie bana, ponieważ obraził mnie lub inną osobę z serwera nie przypominam sobie bo dużo osób dostało muta lub bany za kulture.  Po drugie nadużywanie w jaki sposób? za to że słusznie leciały mute? Szkoda o tym pisać wystarczy zobaczyć demko praktycznie od początku 

Link: http://712542.node69.pukawka.pl/dem-awp_host_valkiria_S-1575642857-1575644506.zip Większość powinna się cieszyć że to ode mnie dostały tylko muta bo wydaje mi się że znalazł by się ktoś kto by wam nie dawał mutów tylko bany.

• Like 5
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1:22 Alojzy: nie polecam twojej starej  bo w łóżku chujowa jest

Mute za kulturę 

2:00 bumbleebe: kapi śmieciu 

2:15 kapi śmieciu 

Kapi: co 

Dalej jest normalna konwersacja, 10s później bumbleebe dostaje mute za kulturę, a następnie bana za obrazę admina. 

Na demku nie ma nic za co mógłby dostać tego bana więc @Angelmusi zobaczyć w logi jak będzie rozpatrywal skargę. 

Nie odemnie zależy wymiar kary ale ten mute to taki głupi trochę, bo chłopacy normalnie sobie gadali i żadna z stron nie była pokrzywdzona więc mogłeś dać ostrzeżenie po prostu :v

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie można zamykać wszystko sobie wyjaśniliśmy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie